Kategorie Jak dnes vypadá

Článek
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách
Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách Patříte k fandům kultovního seriálu Sex ve městě? Možná, že vás zamrzelo, že v jeho seriálovém pokračování A jak to bylo dál… chyběla Samantha Jones v podání herečky Kim Cattrall. Zajímá vás proto, jak vypadá Samantha ze Sexu ve městě v současnosti? Kim Cattrall to sekne i v 65 letech a nebojí se ani ukázat veřejně v plavkách.
Článek
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice Granulovaný kakaový nápoj Granko se začal v tuzemsku vyrábět v roce 1979. V prosince 1978 zaměstnanci propagačního oddělení Pražských čokoládoven vyfotili na obal nově vznikajícího výrobku roztomilou dvouletou holčičku, která se stala nezapomenutelnou tváří rozpustného kakaového nápoje. Jak vypadá holčička z Granka dnes?
Článek
Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží
Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží Sen, Keď príde láska nebo Anjel. Nejen těmito hity bodovali MC Erik & Barbara v 90. letech minulého století na Slovensku i v Česku. Obrovský úspěch zaznamenali dokonce v Japonsku. Milovali jste toto slovenské hudební duo také a měli jste doma jejich kazety? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak vypadá a co dělá Barbara Haščáková v současnosti.
Článek
Jak vypadá kluk z filmu Zachraňte Willyho? Herec Jason James Richter se od natáčení hodně změnil
Jak vypadá kluk z filmu Zachraňte Willyho? Herec Jason James Richter se od natáčení hodně změnil V roce 1993 se stal obrovskou senzací americký rodinný film Zachraňte Willyho, ve kterém se malý chlapec Jesse spřátelí s kosatkou Willym. Také jste tento film v dětství milovali a při jeho sledování vám ukápla nejedna slza? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak vypadá Jesse ze Zachraňte Willyho v současnosti. Prošel obrovskou proměnou.
Článek
Jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu? Roztomilého chlapce by v dnešním Barretovi Oliverovi hledal už málokdo
Jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu? Roztomilého chlapce by v dnešním Barretovi Oliverovi hledal už málokdo Patříte ke generaci, která v dětství doslova hltala kultovní fantasy film Nekonečný příběh, který spatřil světlo světa v roce 1984? V tom případě vás bude jistě zajímat, jakým směrem následně mířily kroky Bastiena, kterého si zahrál tehdy dětský herec Barret Oliver. A jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu dnes? Změnil se k nepoznání.
Článek
Nastěnka z Mrazíka je po letech k nepoznání. Jak vypadá po 57 letech od natáčení oblíbené pohádky?
Nastěnka z Mrazíka je po letech k nepoznání. Jak vypadá po 57 letech od natáčení oblíbené pohádky? Dokážete si závěr starého roku představit bez kultovní pohádky Mrazík? Určitě nikoliv. Od natáčení pohádky o pracovité Nastěnce, namyšleném Ivanovi a spravedlivém Mrazíkovi uplynulo již 57 let a přirozeně velkou proměnou prošli i samotní herci. Zajímá vás, jak v současnosti vypadá Nastěnka z Mrazíka? Rozhodně byste ji nepoznali.
Článek
Jak dnes vypadá Kevinova máma z filmu Sám doma? Herečka Catherine O'Hara zraje jako víno
Jak dnes vypadá Kevinova máma z filmu Sám doma? Herečka Catherine O'Hara zraje jako víno Také si nedokážete představit Vánoce bez filmu Sám doma? Pak jistě budete souhlasit s tím, že tato kultovní klasika z roku 1990 dokáže navodit tu pravou vánoční atmosféru. Od natáčení filmu Sám doma uplynulo více než 30 let a velkou proměnou prošli i samotní herci. Jak tedy dnes vypadá Kevinova máma neboli herečka Catherine O'Hara?
Článek
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve Jméno Kylie Jenner je ve světě módního a kosmetického průmyslu pojmem. Tato kráska za svůj půvab nevděčí pouze přírodě, ale podle škarohlídů i zásahům plastického chirurga. Podívejte se na to, jak Kylie Jenner vypadala před plastikou. Co říkáte na její proměnu?
Článek
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný Ženy v 90. letech 20. století po Mitchi Buchannonovi z Pobřežní hlídky doslova šílely. Jejich idol byl krásný, svalnatý, opálený a rozhodně se ničeho nebál. Hltali jste s nadšením tento kultovní seriál a nenechali jste si ujít jeho jediný díl? Potom vás jistě zajímá, jak vypadá herec David Hasselhoff nyní. Podoba s legendárním Mitchem tu stále je.