Kategorie Jak dnes vypadá

Článek
Jak vypadá kluk z filmu Zachraňte Willyho? Herec Jason James Richter se od natáčení hodně změnil
Jak vypadá kluk z filmu Zachraňte Willyho? Herec Jason James Richter se od natáčení hodně změnil V roce 1993 se stal obrovskou senzací americký rodinný film Zachraňte Willyho, ve kterém se malý chlapec Jesse spřátelí s kosatkou Willym. Také jste tento film v dětství milovali a při jeho sledování vám ukápla nejedna slza? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak vypadá Jesse ze Zachraňte Willyho v současnosti. Prošel obrovskou proměnou.
Článek
Jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu? Roztomilého chlapce by v dnešním Barretovi Oliverovi hledal už málokdo
Jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu? Roztomilého chlapce by v dnešním Barretovi Oliverovi hledal už málokdo Patříte ke generaci, která v dětství doslova hltala kultovní fantasy film Nekonečný příběh, který spatřil světlo světa v roce 1984? V tom případě vás bude jistě zajímat, jakým směrem následně mířily kroky Bastiena, kterého si zahrál tehdy dětský herec Barret Oliver. A jak vypadá Bastien z Nekonečného příběhu dnes? Změnil se k nepoznání.
Článek
Nastěnka z Mrazíka je po letech k nepoznání. Jak vypadá po 57 letech od natáčení oblíbené pohádky?
Nastěnka z Mrazíka je po letech k nepoznání. Jak vypadá po 57 letech od natáčení oblíbené pohádky? Dokážete si závěr starého roku představit bez kultovní pohádky Mrazík? Určitě nikoliv. Od natáčení pohádky o pracovité Nastěnce, namyšleném Ivanovi a spravedlivém Mrazíkovi uplynulo již 57 let a přirozeně velkou proměnou prošli i samotní herci. Zajímá vás, jak v současnosti vypadá Nastěnka z Mrazíka? Rozhodně byste ji nepoznali.
Článek
Jak dnes vypadá Kevinova máma z filmu Sám doma? Herečka Catherine O'Hara zraje jako víno
Jak dnes vypadá Kevinova máma z filmu Sám doma? Herečka Catherine O'Hara zraje jako víno Také si nedokážete představit Vánoce bez filmu Sám doma? Pak jistě budete souhlasit s tím, že tato kultovní klasika z roku 1990 dokáže navodit tu pravou vánoční atmosféru. Od natáčení filmu Sám doma uplynulo více než 30 let a velkou proměnou prošli i samotní herci. Jak tedy dnes vypadá Kevinova máma neboli herečka Catherine O'Hara?
Článek
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve Jméno Kylie Jenner je ve světě módního a kosmetického průmyslu pojmem. Tato kráska za svůj půvab nevděčí pouze přírodě, ale podle škarohlídů i zásahům plastického chirurga. Podívejte se na to, jak Kylie Jenner vypadala před plastikou. Co říkáte na její proměnu?
Článek
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný
Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný Ženy v 90. letech 20. století po Mitchi Buchannonovi z Pobřežní hlídky doslova šílely. Jejich idol byl krásný, svalnatý, opálený a rozhodně se ničeho nebál. Hltali jste s nadšením tento kultovní seriál a nenechali jste si ujít jeho jediný díl? Potom vás jistě zajímá, jak vypadá herec David Hasselhoff nyní. Podoba s legendárním Mitchem tu stále je.