Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách

Jak dnes vypadá Samantha ze Sexu ve městě? Herečka Kim Cattrall má 65 let a sluší jí to i v plavkách Zdroj: Profimedia

Patříte k fandům kultovního seriálu Sex ve městě? Možná, že vás zamrzelo, že v jeho seriálovém pokračování A jak to bylo dál… chyběla Samantha Jones v podání herečky Kim Cattrall. Zajímá vás proto, jak vypadá Samantha ze Sexu ve městě v současnosti? Kim Cattrall to sekne i v 65 letech a nebojí se ani ukázat veřejně v plavkách.

Britská herečka Kim Cattrall se proslavila rolí náruživé Samanthy Jones v kultovním Sexu ve městě. Tento seriál měl také několik úspěšných filmových pokračování, ve kterých si Kim Cattrall rovněž zahrála. 

V roce 2021 vyšel na jedné ze streamovacích platforem seriál A jak to bylo dál… (And Just Like That…), který navazoval právě na Sex ve městě. Vedle Carrie, Mirandy a Charlotte se však Samanta tentokrát neobjevila, což mnohé fanoušky seriálu velmi zamrzelo. 

Oblíbená postava Samanthy v podání Kim Cattrall se v tom seriálu neobjevila proto, že roli tentokrát odmítla. “Rozhodla jsem se jednoduše ukončit jednu kapitolu ve svém životě a otevřít novou,” uvedla Kim Cattrall pro média. Když jste neměli možnost Kim Cattrall vidět v nejnovějším seriálu navazujícím na Sex ve městě, zajímá vás, jak vypadá v současnosti? Tato krásná žena 21. srpna 2022 oslaví již 66. narozeniny, ale čas si s ní příliš nezahrává.

Kim Cattrall vypadá fantasticky, a to bez toho, aby musela podstupovat nejrůznější úpravy svého těla. Představitelka Samanthy ze Sexu ve městě o této skutečnosti nedávno přesvědčila své sledující také na Instagramu, kde sdílela fotku v plavkách. A okamžitě tím vzbudila velký rozruch.

Britská herečka se nikdy netajila tím, že pravidelně cvičí a dodržuje zdravý a vyvážený jídelníček. Tento způsob životního stylu se jí rozhodně vyplatil, protože i na prahu 66 let vypadá fantasticky!

Zdroj: Instagram.com/kimcattrall, Csfd.cz, Decider.com
Autor:
Publikováno: 28. 7. 2022 10:32 Nahlásit obsah