Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží

Jak dnes vypadá a co dělá Barbara Haščáková? Zpěvačka ze slovenského dua MC Erik & Barbara žije za velkou louží Zdroj: Profimedia

Sen, Keď príde láska nebo Anjel. Nejen těmito hity bodovali MC Erik & Barbara v 90. letech minulého století na Slovensku i v Česku. Obrovský úspěch zaznamenali dokonce v Japonsku. Milovali jste toto slovenské hudební duo také a měli jste doma jejich kazety? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak vypadá a co dělá Barbara Haščáková v současnosti.

Slavné slovenské duo MC Erik & Barbara znal v tuzemsku v 90. letech 20. století každý. I když jsou nyní jejich skladby tak trochu retro, mnozí z nás na Erika a Barbaru stále s nostalgií vzpomínají.

Skladatel a zpěvák Erik Aresta a zpěvačka Barbara Haščáková založili formaci MC Erik & Barbara v roce 1995. Před tím společně působili ve slovenské skupině Maduar, odkud odešli po neshodách s ostatními členy. 

Barbara Haščáková a Erik Aresta tvořili hvězdné duo pouze v letech 1995 až 1998. Poté se jejich hudební cesty rozešly s tím, že se každý z nich bude věnovat sólové dráze. 

Tříletá jízda slovenské formace MC Erik & Barbara však byla dechberoucí. Vydali tři slavná alba napěchovaná anglickými i slovenskými hity, z nichž některé se hrají dodnes.

Zajímá vás, jak vypadá a co dělá něžnější část dua MC Erik & Barbara v současnosti? Několikanásobná slovenská slavice Barbara Haščáková, narozená v roce 1979 ve slovenských Košicích, koncem roku 1999 vycestovala do USA, kde žije dodnes.

Za velkou louží se v roce 2000 provdala za potomka československých imigrantů Stevana Soukupa, věnovala se hudbě a užívala si rodinného života bez světel reflektorů. Pracovně i soukromě rovněž pravidelně zavítala na rodné Slovensko, a tak si nešlo nevšimnout, že se z přírodní hnědovlásky odbarvila na blondýnku.

V současné době však o Barbaře Haščákové nemáme žádné oficiální zprávy. Jelikož tato talentovaná zpěvačka nemá oficiální instagramový ani facebookový profil, zůstává pouze u spekulací. Naposledy v červenci roku 2021 proběhla slovenským tiskem zpráva, že slavná zpěvačka dostala krvácení do mozku a následně musela být hospitalizována na jednotce intenzivní péče. 

Zdroj: Wikipedia.org, eReport.sk, Cas.sk, Pluska.sk

Autor:
Publikováno: 8. 2. 2022 09:22 Nahlásit obsah