Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný

Jak dnes vypadá Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky: Herec David Hasselhoff si je po 30 letech od natáčení stále podobný Zdroj: Instagram.com @davidhasselhoff

Ženy v 90. letech 20. století po Mitchi Buchannonovi z Pobřežní hlídky doslova šílely. Jejich idol byl krásný, svalnatý, opálený a rozhodně se ničeho nebál. Hltali jste s nadšením tento kultovní seriál a nenechali jste si ujít jeho jediný díl? Potom vás jistě zajímá, jak vypadá herec David Hasselhoff nyní. Podoba s legendárním Mitchem tu stále je.

Baywatch je nejsledovanějším seriálem všech dob

Kultovní seriál Pobřežní hlídka běžel na televizních obrazovkách v letech 1989 až 2001. Zvlášť v polovině 90. let patřil vedle seriálu Beverly Hills 9210 a Dallas k těm nejoblíbenějším. Seriál plný krásných a opálených plavčíků a plavčic z prosluněné Kalifornie měl za dobu své existence celkem 11 sérií a 241 epizod. 

Zdroj: Instagram.com @davidhasselhoff Patřili jste také k fanouškům Baywatch? Rozhodně jste nebyli sami. Podle Guinessovy knihy rekordů je do současné doby Pobřežní hlídky nejsledovanějším seriálem všech dob, a to s neuvěřitelnou 1,1 miliardou diváků. 

David Hasselhoff se snaží stále udržovat

V Pobřežní hlídce si roli namakaného plavčíka s dobrým srdcem zahrál David Hasselhoff, který se rovněž proslavil hlavní rolí v seriálu s legendárním mluvícím autem Knight Rider. Jako Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky si však David Hasselhoff podmanil srdce milionů dam z celého světa. Jak se má ale tento herec dnes, kdy od první klapky Baywatch uplynulo více než 30 let?

Zdroj: Instagram.com @davidhasselhoff Je přirozené, že namakaného sexy svalovce byste v něm už hledali marně. Z Davida Hasselhoffa je už 68letý muž, který si svůj vzhled mírně vylepšuje plastikami. Aby byl stále ve formě, chodí také pravidelně do posilovny. S ohledem na jeho zralý věk mu to však stále sluší. Díky tomu, že se snaží udržovat, vypadá rozhodně lépe než jeho vrstevníci.

Je zapřisáhlý nekuřák a pije výhradně neperlivou vodu

David se stále věnuje filmovému a divadelnímu herectví a dabingu, také se živí jako motivační řečník. Ve svém volném čase se zaměřuje i na charitu, dokonce sám založil dvě charitativní organizace. Slavný představitel Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky je zapřisáhlý nekuřák. Poté, co si prošel problémy s alkoholem, pije výhradně neperlivou vodu.

Zdroj: Instagram.com @davidhasselhoff David Hasselhoff je potřetí ženatý. Poslední manželku Hayley Roberts z britského Walesu si vzal v Itálii v červenci roku 2018. David má celkem dvě dcery Taylor a Hayley, které pocházejí z jeho druhého manželství s americkou herečkou Pamelou Bach.

Autor:
Publikováno: 17. 9. 2020 12:00 Nahlásit obsah