Nevěsta si pro svého vyvoleného připravila neuvěřitelné překvapení. Tohle vás dostane do kolen!

Každá žena alespoň s minimálně romantickou duší touží po dokonalé svatbě. K dokonalé svatbě rozhodně patří svatební tanec, který si chtějí novomanželé v mnoha případech odtancovat na skladbu jejich srdce. Ne vždy se však mohou shodnout, a proto některé situace dopadají stejně jako v následujícím videu.

Krásná nevěsta Kristin toužila po tom, aby si spolu se svým manželem zatancovali první svatební tanec na skladbu Grow Old With You. S jejím výběrem však ženich nesouhlasil, a tak vynalézavá nevěsta přišla na jiný způsob, jak písničku na svatbu propašovat.

Rozhodla se svého drahého muže překvapit a píseň zahrát a odzpívat sama. Avšak vůbec to nebylo tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Kristin si totiž musela sehnat učitele kytary, ke kterému poctivě chodila celé tři měsíce. Výsledek sice nebyl bez chybiček, ale Kristinino vystoupení působilo o to upřímněji, dojímavěji a zároveň i rozkošně. Pan nastávající manžel mohl na svojí ženě oči nechat! Podívejte se s námi, jaké nádherné chvíle připravila Kristin pro něj a všechny svatebčany!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 10. 7. 2023 15:00 Nahlásit obsah