Kategorie Ženich

Článek
Václav Noid Bárta se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, se kterou má dvě dcery
Václav Noid Bárta se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, se kterou má dvě dcery Muzikant Václav Noid Bárta si v sobotu 3. září vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni Elišku Grabcovou. Tento pár má spolu již dvě dcery, Elinku a Aničku. Podívejte se, jak to novomanželům Bártovým na svatbě slušelo.
Článek
Svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Novomanželé sdíleli průběh svého dne D i na sociálních sítích
Svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Novomanželé sdíleli průběh svého dne D i na sociálních sítích MMA zápasník Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová si ve čtvrtek 28. července řekli v Praze na Občanské plovárně ANO. Jejich veselka probíhala ve velkém stylu a zúčastnilo se jí několik stovek hostů z řad rodiny, přátel a známých. Svou svatbu Karlos Vémola a Lela Ceterová průběžně dokumentovali i na svých instagramových účtech. Podívejte se sami.
Článek
Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?
Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš? Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter svatby. Jak tedy vypadá ideální Den D právě pro vaše hvězdné znamení?
Článek
Portugalec Jefferson řekl před oltářem své nastávající ženě, že miluje jinou. Ženichova slova obletěla internet
Portugalec Jefferson řekl před oltářem své nastávající ženě, že miluje jinou. Ženichova slova obletěla internet Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v našem životě. Proto si přejeme, aby byla nezapomenutelná a probíhala přímo pohádkově. Bohužel ne vždy to platí a svatební den se může zvrtnout. Podobně jako v případě nevěsty Jessicy, která si před oltářem musela vyslechnout vyznání svého nastávajícího manžela o tom, že miluje jinou.