Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš? Zdroj: Shutterstock

Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter svatby. Jak tedy vypadá ideální Den D právě pro vaše hvězdné znamení?

Beran: Svatba jako jedinečná a originální událost

Vaše svatba bude stejně jedinečná, jako je vaše nespoutaná duše. Svůj velký den nechcete nijak kopírovat: Jednoduše nejste ta, kdo hledá inspiraci na Pinterestu. Jste kreativní a na svůj velký den chcete prostě něco jiného. Na obřad si tak možná vyberete místo, na kterém se nikdo nikdy neoddával, vaše šaty budou jiné - oddvážnější barvou i střihem. A svatební oběd o třech klasických chodech? To pro vás bude tak trochu pasé.

Zdroj: Shutterstock

Býk: V hlavní roli klasika a romantika

Vaše svatba bude jako z pohádky. Máte ráda klasiku, kterou si naplánujete do nejmenších detailů. Na svatbě zazáříte nádhernými bílými šaty, chybět nebude ani tradiční třípatrový dort, anebo družičky sladěné do stejných šatů. Jelikož chcete mít svatbu naplánovanou do maličkostí, mějte po ruce někoho, kdo vám s touto organizací pomůže. Vy se tak budete moci v klidu vyřádit na takových libůstkách, jako jsou vlastnoručně vyrobené jmenovky nebo dekorace na svatební stůl.

Rak: Tradiční svatba a blízký vztah k rodině

Nedokážete si představit nic krásněsnějšího, než slíbit věrnost své pravé lásce před všemi nejbližšími, tedy přáteli a rodinou, a být při tom oblečená do ohromujících klasických bílých šatů. Možná, že se všichni, kteří vám přišli popřát k vašemu společnému štěstí, nevejdou do obřadní síně nebo kostela. Ale to vůbec nevadí: Tyto malé zvraty budete ve svůj svatební den brát jako něco jedinečného. Jedinečné pro vás budou také naprosté maličkosti: A to třeba oblíbená květina vaší mámy, která bude součástí vaší svatební kytice, nebo skutečnost, že při odchodu na svatební obřad vykročíte z rodného domu pravou nohou.

Zdroj: Shutterstock

Lev: Svatba jako rodinná záležitost

Budete velmi potěšená, když se na přípravách vaší svatby bude podílet celá vaše rodina. Samozřejmě proč toho nevyužít, když máte se svými nejbližšími skvělé vztahy a když vám sami rádi nabídnou pomocnou ruku. Díky obrovské rodinné podpoře si přípravy na svatbu i svatbu samotnou užijete v naprosté pohodě a beze stresu. Na tento den, kdy jste se stala středem zájmu oděná do krásných svatebních šatů, budete vždy s láskou vzpomínat. 

Panna: Skromná, ovšem elegantní svatba

Nemáte ráda extravaganci, což se projeví i v případě vaší svatby, kterou pojmete skromně a jednoduše, ovšem na druhou stranu velmi vkusně. Dáte přednost jednoduchým svatebním šatům bez přehnaných ozdob, které dají vyniknout vaší kráse. Vše doplníte svatební kyticí vašich oblíbených květin. Skromně a vkusně pojmete také místo obřadu a svatební hostiny. Nepotřebujete žádný luxus, vystačí vám třeba velká, stylově nazdobená zahrada nebo dvůr s posezením.

Váhy: Trendy svatba oplývající hravostí a uvolněností

Jednoduchá a přitom stylová, taková bude vaše svatba, jejíž konec se může zvrhnout v jednu velkou party. Svatební přípravy nenechávejte vzhledem k vaší povaze až na poslední chvíli, nad svými rozhodnutími ohledně organizace příliš dlouho nepřemýšlejte a neodkládejte je na později. Každopádně vaše svatba bude hravá, uvolněná a velmi trendy. Jako nevěsta určitě sáhnete po stylových svatebních šatech, na vaší svatbě nebude chybět ani fotokoutek nebo DJ s mixážním pultem.

Zdroj: Shutterstock

Štír: Svatba pod dohledem jednoho člověka - vás

Štír přesně ví, co chce, a musí mít pod dohledem každou maličkost, aby pro něj jeho svatba byla naprosto dokonalá. Pokud jste narozená v tomto hvězdném znamení, možná nabýváte dojmu, že pro plánování svatby neexistuje lepší člověk, než jste vy sama. Od nikoho nepotřebujete poradit, jak by vaše svatba měla vypadat, vše už víte. Platí to jak pro vaše svatební šaty, místo obřadu a svatební hostiny, tak i pro samotný svatební oběd. 

Střelec: Svatba na výjimečném místě

Toužíte po svatbě na výjimečném místě, klidně stovky až tisíce kilometrů od rodného města. Sníte o tom, jaké by to bylo, kdybyste se se svým partnerem vzali na písečném pláži pod palmami při západu slunce a vy na sobě měla lehké, ve vánku vlající šaty. Výběr místa svatebního obřadu je pro vás prioritou, pokud je toto místo pro vaši rodinu a přátele příliš daleko, nemáte problém si s partnerem říci společné ANO pouze před dvěma přítomnými svědky.

Zdroj: Shutterstock

Kozoroh: Svatba jako jeden velký úkol, kde nechybí disciplína

Ke svatbě přistupujete jako k velmi důležitému projektu, který chcete vyšperkovat tak, aby bylo vše dokonalé a nejlepší. Součástí vaší velkolepé svatby má být dokonalé místo pro svatební obřad, jedinečné svatební šaty, ženichův oblek šitý na míru nebo skvělá kapela, která vystoupí v přesně stanovenou dobu. Vaši svatbu budete mít perfektně naplánovanou, budete belidvě sledovat, zda vše klape, jak má, kvůli čemuž si svůj Den D jakožto nevěsta na sto procent rozhodně neužijete.

Vodnář: Originální a nezávislá svatba

Svou svatbu pojmete originálně a nezávisle, a tu už během samotných příprav. Vaše rodina a přátelé se o tom přesvědčí už tehdy, když jim pošlete originální svatební pozvánku, kterou jste sama vyrobila. Tato jedinečnost a hravost bude pokračovat také na vaší svatbě. Jako nevěsta se rozhodnete pro šaty třeba od mladých, nezávislých módních návrhářů, neotřele vyzdobíte svatební stoly a rozhodnete se pro neobvyklé místo k obřadu. Samozřejmě nikdo nebude očekávat, že by vaše družičky měly mít na sobě stejné šaty. Vaše svatební odpoledne a večer bude spíš jako jedna velká party individuálních osobností.

Zdroj: Shutterstock

Ryby: Svatba, kterou je třeba zdokumentovat

Jako ryba inklinujete k tomu, že budete chtít svou svatbu jakýmkoli způsobem zdokumentovat - ať si můžete na svůj láskyplný den za nějaký ten rok pořádně zavzpomínat. Najmete si profesionály na fotografování i na pořízení svatebního videa, o fotky zpětně poprosíte také své přátele a rodinu. Tomu všemu se rozhodnete podřídit i místo, kde se bude vaše svatba konat. Budete chtít něco neuvěřitelného a speciálního, co bude na fotkách a videu vypadat opravdu překrásně. Podle astrologů si ryby myslí, že jejich svatba je něco jako film. Proto hledají kulisy, které by svatbě dodaly krásu a vyzdvihly lásku, kterou k sobě snoubenci cítí.

Autor:
Publikováno: 8. 4. 2022 10:02 Nahlásit obsah