Kategorie Svatební den

Článek
Ve svatebních šatech se vydala na hřbitov a nafotila dojemné fotografie, které se šíří internetem
Ve svatebních šatech se vydala na hřbitov a nafotila dojemné fotografie, které se šíří internetem V listopadu minulého roku dobrovolný hasič Kendall James Murphy zemřel během výkonu své práce. Zanechal zde milující snoubenku, Jessicu Padgettovou, která se i přes tak velkou ztrátu a bolest, kterou prožívala, rozhodla mít svůj „svatební den“.
Článek
Tradiční vikingská svatba, která se v Norsku konala po 1000 letech. Nezapomenutelný zážitek pro novomanžele i svatebčany
Tradiční vikingská svatba, která se v Norsku konala po 1000 letech. Nezapomenutelný zážitek pro novomanžele i svatebčany Svatební den by měl být okamžikem, na který se jen tak nezapomene. Věřte, že o téhle svatbě se bude mluvit ještě pěkně dlouho. Pár z Norska, jehož příběh vám dnes přinášíme, výměnu slibu pojal po svém, a tak se v Norsku po tisíci letech znovu konala pravá vikingská svatba.
Článek
Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička
Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička Svatba je v našem životě naprosto výjimečným okamžikem. Ovšem může se stát ještě výjimečnějším, když se podobně jako 23letá Američanka Jordan Delgado budete ve svůj den D držet rodinných tradic. Jordan si totiž na svoji svatbu oblékla úplně stejné šaty, ve kterých se vdávala také její maminka a před ní i babička.
Článek
Nemohl vést dceru k oltáři. Její reakce mu vehnala slzy do očí...
Nemohl vést dceru k oltáři. Její reakce mu vehnala slzy do očí... Téměř každá žena již od malička sní o tom, jak úžasný a jedinečný její svatební den bude. Jinak tomu nebylo ani u Candice Hammond z Georgie. Jenže jak už to v životě bývá, někdy nám osud do cesty přivede něco, s čím se musíme chtě nechtě poprat pro svém…
Článek
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane...
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane... Svatební den má být pro nevěstu tím nejkrásnějším dnem vůbec, ovšem ani tento posvátný moment nebrání ostatním jej zničit. Terry Apulová plánovala svatbu se svým snoubencem Harrym Olwandem několik měsíců, ovšem v den jejich svatby se stalo něco, na co by raději zapomněla.