Portugalec Jefferson řekl před oltářem své nastávající ženě, že miluje jinou. Ženichova slova obletěla internet

Portugalec Jefferson řekl před oltářem své nastávající ženě, že miluje jinou. Ženichova slova obletěla internet Zdroj: YouTube.com | Diário da Gigi

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v našem životě. Proto si přejeme, aby byla nezapomenutelná a probíhala přímo pohádkově. Bohužel ne vždy to platí a svatební den se může zvrtnout. Podobně jako v případě nevěsty Jessicy, která si před oltářem musela vyslechnout vyznání svého nastávajícího manžela o tom, že miluje jinou.

Žena, kterou Jefferson miluje, se nachází v obřadní síni

Portugalský pár Jefferson a Jessica si vysnili nádhernou svatbu v kostele. Když nastal čas, aby si před svatebčany řekli, co jeden pro druhého znamenají, ženich Jefferson přišel s velmi neobvyklým proslovem.

Za tímto účelem si vzal do jedné ruky mikrofon a v druhé ruce držel blok s poznámkami. Všichni svatební hosté se kolem něj shromáždili, aby slyšeli, co chce říct své nastávající ženě Jessice. Ve velmi emotivním proslovu Jefferson mluví o další ženě, kterou velmi miluje a která je s nimi také v obřadní síni.

Zdroj: YouTube.com | Diário da Gigi Nevěsta byla v šoku, ale držela se

Tato slova Jessicu velmi šokovala, ale držela se, i když se jí v hlavě rojily ty nejhorší představy. Následně její nastávající manžel Jefferson udělal něco, co nikdo z přítomných nečekal. Vzal za ruku Jessičinu dceru z předchozího vztahu Giovanu a řekl, že je to další žena jeho života, kterou velmi miluje.

Jefferson Giovanu požádal, zda by se stala jeho dcerou

Následně před tuto osmiletou holčičku poklekl a požádal ji, zda by se stala jeho dcerou. Své nastávající ženě Jessice i svatebním hostům Jefferson oznámil, že i když není Giovaniným biologickým otcem, cítí k ní nekonečnou lásku. Pro všechny zúčastněné šlo o velmi emotivní zážitek. 

Rozplakala se nejen nevěsta Jessica a ženich Jefferson, ale i osmiletá Giovana. Tato dívka Jeffersonovi řekla, že i když není jejím biologickým otcem, je jejím “otcem srdce”.

Z tohoto nadpozemsky krásného okamžiku vzniklo také dojemné video. I když je celé v portugalštině, neuvěřitelně z něj prýští emoce. Po jeho zhlédnutí vaše oči rozhodně nezůstanou suché.

Autor:
Publikováno: 31. 7. 2020 11:35 Nahlásit obsah