Kategorie Dojemný příběh

Článek
Zemřel týraný pejsek Lucky. Jeho zubožené tělíčko to nezvládlo
Zemřel týraný pejsek Lucky. Jeho zubožené tělíčko to nezvládlo Příběh týraného pejska Luckyho z Prahy skončil bohužel špatně. Zubožené zvíře, které bylo odebráno z jednoho z pražských domů s boláky, strhanými drápky a ve vychrtlém stavu, zemřelo. Navzdory snahám o Luckyho záchranu jej musel veterinář uspat. O této smutné zprávě informoval na sociálních sítích AniDef – útulek Žim.
Článek
Syn chtěl po své mamince každý den 2 svačiny do školy. Dojme vás, proč to dělal
Syn chtěl po své mamince každý den 2 svačiny do školy. Dojme vás, proč to dělal Máte dítě školou povinné? V tom případě je pro vás příprava svačiny samozřejmostí a také skvělým způsobem, jak svému školákovi doplnit nezbytné živiny a zpříjemnit mu den. Bohužel i v dnešní době některé děti zůstávají ve škole bez jídla, protože jejich rodiče nemají zkrátka peníze.
Článek
Ultrazvuk rodičům ukázal, že jejich dítě má rozštěp horního patra a rtu. Potratu řekli ne
Ultrazvuk rodičům ukázal, že jejich dítě má rozštěp horního patra a rtu. Potratu řekli ne Když byla Sara Heller v 24. týdnu těhotenství, ultrazvuk odhalil, že její dítě má deformaci obličeje. Když se jí a jejího manžela Chrise lékaři zeptali, zda chtějí potrat, řekli jednoznačné ne. Narodil se jim chlapeček Brody s rozštěpem rtu a patra, který je neskutečný bojovník. Jeho rodiče rozhodně nepochybují o tom, že se rozhodli správně.
Článek
11letý chlapec z Ukrajiny přešel sám ukrajinsko-slovenské hranice. Jeho máma ve videu poděkovala celému Slovensku
11letý chlapec z Ukrajiny přešel sám ukrajinsko-slovenské hranice. Jeho máma ve videu poděkovala celému Slovensku Rusko-ukrajinský konflikt přináší celou řadu příběhů. Některé z nich mají naštěstí dobrý konec. Slovenská policie informovala o případu 11letého školáka z ukrajinského Záporoží, který přešel ukrajinsko-slovenské hranice úplně sám. Za záchranu synova života nyní Slovensku poděkovala chlapcova máma, která musela zůstat na Ukrajině.
Článek
Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství
Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství Dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2021 je tu. Tříminutový animovaný spot, který měl premiéru 3. listopadu 2021, tentokrát vypráví příběh nevlastního otce, který tráví první Vánoce se svou novou partnerkou a dvěma nevlastními dětmi. Jak je tomu u vánoční reklamy Disney zvykem, opět vás dojme k slzám.
Článek
Annamária Horváthová odběhla první závod v balerínkách, dnes je mistryní Slovenska. Její příběh chytá za srdce
Annamária Horváthová odběhla první závod v balerínkách, dnes je mistryní Slovenska. Její příběh chytá za srdce Annamária Horváthová z východoslovenské osady v Moldavě nad Bodvou o sobě dala poprvé vědět, když vyhrála místní atletické závody, které odběhla v balerínkách a bez ponožek. Tato patnáctiletá dívka, která na sobě velmi zapracovala, se nyní stala mistryní Slovenska. Zvítězila konkrétně v dorosteneckých závodech v běhu na 1500 metrů.
Článek
Bezdomovec Keith Walker zachránil z hořícího útulku všechna opuštěná zvířata. Má srdce na pravém místě
Bezdomovec Keith Walker zachránil z hořícího útulku všechna opuštěná zvířata. Má srdce na pravém místě Keith Walker z Atlanty v americkém státě Georgia žije několik let na ulici. Jenom několik dnů před Vánoci riskoval svůj život, aby z hořícího útulku zachránil všechny psy a kočky, které postihl podobný osud, jako má on sám. Ředitelka útulku W-Underdogs označila tohoto hrdinného muže za strážného anděla, kterému bude nadosmrti vděčná.
Článek
Světlo světa spatřila první vánoční reklama roku 2020 o tradicích a rodinné sounáležitosti. Autorem spotu je společnost Disney
Světlo světa spatřila první vánoční reklama roku 2020 o tradicích a rodinné sounáležitosti. Autorem spotu je společnost Disney Noci se prodlužují, dny se zkracují a za rohem je už prosinec a s ním Štědrý den. Kromě nákupu dárků či pečení cukroví nastává tradiční čas vánočních reklam. V pondělí 9. listopadu měla svou premiéru jedna z prvních vánočních reklam roku 2020. Tuto krásnou reklamu natočila společnost Disney.
(17) Načíst více