Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství

Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství Zdroj: YouTube.com | Official Disney UK

Dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2021 je tu. Tříminutový animovaný spot, který měl premiéru 3. listopadu 2021, tentokrát vypráví příběh nevlastního otce, který tráví první Vánoce se svou novou partnerkou a dvěma nevlastními dětmi. Jak je tomu u vánoční reklamy Disney zvykem, opět vás dojme k slzám.

Vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2021 nese název “Nevlastní otec”. Trvá pouhé tři minuty, během kterých můžete sledovat příběh muže Mika, který se stěhuje do rodinného domu své přítelkyně a jejích dvou dětí. 

Středobod reklamy představuje kouzelná pohádková knížka, ze které dokážou vyletět pohádkové postavy Disney a Pixar. A právě díky této knize plné kouzelných příběhů se Mike lépe začlení do své nové rodiny a jeho nevlastní děti jej přijmou.

Také v roce 2021 je vánoční reklama Disney součástí kampaně značky From Our Family To Your, která podporuje dětskou charitativní organizaci Make-A-Wish. Tato organizace pomáhá plnit přání dětem, které bojují s vážným onemocněním. Společnost Disney prostřednictvím kampaně From Your Family To Your přitom od roku 1980 splnila více než 145 tisíc přání dětem z celého světa.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 5. 11. 2021 09:14 Nahlásit obsah