Kategorie Disney

Článek
Jak se změnili herci z filmu Muzikál ze střední?
Jak se změnili herci z filmu Muzikál ze střední? Pokud jste vy nebo vaše děti prožívali v roce 2006 sladká teenagerovská léta, pak vás zcela jistě nemohl minout fenomén zvaný Muzikál ze střední. Šílenství, které se kolem filmového muzikálu s chytlavými songy spustilo, pomohlo nastartovat kariéru nejednoho herce. Jak se dnes hrdinům Muzikálu ze střední daří?
Článek
Co jste nevěděli o pohádce Ledové království? Podobu Elsy vytvořili podle známé zpěvačky
Co jste nevěděli o pohádce Ledové království? Podobu Elsy vytvořili podle známé zpěvačky Když se Ledové království objevilo v roce 2013 v kinech, snad ani tvůrci nečekali, jak velký úspěch bude mít. Kolem animované pohádky se rozpoutala doslova mánie a rodiče dětí nestačili nakupovat hračky, trička, povlečení a dokonce i toaletní papíry s motivem Ledového království. Co jste o tomto hitu nevěděli?
Článek
Jak by vypadaly Disneyho princezny, kdyby byly muži
Jak by vypadaly Disneyho princezny, kdyby byly muži Hlavními postavami klasických Disneyho pohádek jsou nejčastěji ženy. Co by se ale stalo, kdyby se z něžných princezen a indiánek stali mužní princové a indiáni? Napadlo to i umělce z blogu Let There Be Doodles, kteří se se svými výtvory pochlubili.
Článek
Svatební šaty inspirované Disneyovskými princeznami!
Svatební šaty inspirované Disneyovskými princeznami! Každá holka si představuje, že na své svatbě se bude cítit jako princezna. Módní návrháři tuto představu vzali vážně a vytvořili svatební kolekci po vzoru šatů princezen z Disneyovských pohádek.
Článek
Padlé princezny: Jak by vypadal dnešní život Disney princezen?
Padlé princezny: Jak by vypadal dnešní život Disney princezen? Zamysleli jste se někdy nad tím, jaké by to bylo, kdyby neplatilo ono slavné „šťastně až na věky?“ Jak by jinak vypadaly životy pohádkových postav?