Ledové království 3 bude, oznámila společnost Disney. Ještě jednou se vydáme do neznáma

Ledové království 3 bude, oznámila společnost Disney. Ještě jednou se vydáme do neznáma Zdroj: Shutterstock

Bude Ledové království 3? Na tuto otázku vám můžeme s radostí odpovědět, že ano. Generální ředitel společnosti Disney Bob Iger začátkem února 2023 prozradil, že do zamrzlého království Arendelle se po třetí vypravíme již v blízké budoucnosti.

Kdy bude Ledové království 3? Podle generálního ředitele Disney Boba Igera zhlédneme snímek Frozen 3 v kinech již v blízké době, přesný termín však zatím konkrétně neprozradil.

Kromě chystaného Ledového království 3 společnost Disney představila veřejnosti také další novinky. V přípravě je také Toy Story: Příběh hraček 4 a pokračování Zootropolis: Město zvířat.

Zdroj: Shutterstock “S velkým potěšením oznamuji, že budeme pokračovat v pokračování našich nejoblíbenějších franšíz - Toy Story, Frozen a Zootropolis. Brzy se s vámi podělíme o více informací,” uvedl generální ředitel Disney Bob Iger. 

Společnost Disney zatím k Ledovému království 3 neuvedla další podrobnosti. Herec Josh Gad, který v anglickém znění propůjčuje hlas sněhulákovi Olafovi, však na Twitteru propálil, že dabuje i Frozen 3. Fanoušci Ledového království rovněž očekávají, že kromě dabingu hlavních postav zůstane nezměněný také režisérský tým ve složení Chrise Bucka a Jennifer Lee.

Zdroj: Collider.com, Deadline.com, Thedirect.com
Autor:
Publikováno: 24. 2. 2023 09:37 Nahlásit obsah