Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme

Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme Zdroj: Shutterstock

Světlo světa spatřila dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2022. V letošním roce má název The Gift neboli Dárek a je posledním dílem Disney trilogie From Family To Yours. Jak už tomu v případě vánočních reklam od Disney bývá, i letošní dvouminutový spot v sobě skrývá nádherné poselství, které vás dojme až k slzám.

Vánoční reklama od Disney v roce 2022 odkazuje na sílu rodiny

Společnost Disney tradičně několik týdnů před začátkem adventního období vypouští do světa novou vánoční reklamu. V letošním roce uvedla dvouminutový animovaný spot The Gift (Dárek), který odkazuje na sílu rodiny a sounáležitosti i v době velkých změn.

Vánoční reklama Disney 2022 je posledním dílem trilogie From My Family To Yours (Od naší rodiny pro tu vaši), přičemž tato trilogie sleduje příběh jedné rodiny již od roku 2020.

Trilogii vánočních reklam od Disney spojuje stará plyšová hračka

V prvním díle této trilogie od Disney se v roce 2020 představila holčička Nicole a její babička Lola, které vzájemně sdílely vánoční tradice, jež se v jejich rodině předávaly z generace na generaci. Babička Lola své vnučce předává starou plyšovou hračku Mickeyho Mouse, kterou jako malá dostala na Vánoce roku 1940 od svého tatínka.

Pokračování vánoční reklamy Disney v roce 2021 sledovalo dospělou Nicole, která na Vánoce svým vlastním dětem Maxovi a Elle představila svého nového přítele. Obě tyto vánoční reklamy Disney měly v letech 2020 a 2021 dohromady přes 184 milionů zhlédnutí.

Zdroj: Shutterstock Vánoční reklama The Gift od Disney pojednává o silných sourozeneckých vztazích

Posledním dílem Disney trilogie From My Family To Yours je dvouminutový animovaný krátký film The Gift o silných sourozeneckých vztazích. V této vánoční reklamě opět hraje důležitou roli stará plyšová hračka Mickey Mouse, která propojuje minulost, přítomnost a budoucnost.

Starší bratr Max tohoto plyšáka nejprve dává v noci své mladší sestře Elle, aby ji utěšil. Ella následně věnuje plyšového Mickey Mouse svému novorozenému sourozenci při jejich prvním setkání a přivítá jej tak dojemně do rodiny. 

Zdroj: Whatsondisneyplus.com, Tyla.com, Jenzeny.cz

Autor:
Publikováno: 7. 11. 2022 10:06 Nahlásit obsah