Kategorie Rok 2021

Článek
Miminka roku 2021: Kdo ze slavných přivítal přírůstek do rodiny?
Miminka roku 2021: Kdo ze slavných přivítal přírůstek do rodiny? V roce 2021 zažívaly české celebrity doslova babyboom. Na svět přišla spousta miminek slavných maminek a tatínků. Chcete vědět, komu z českých osobností se rozšířila rodina o dalšího člena? V následujícím přehledu si připomeneme některá slavná miminka roku 2021.
Článek
Nejoblíbenější jména 2021: Ve světě frčeli Olivia a Liam
Nejoblíbenější jména 2021: Ve světě frčeli Olivia a Liam Jste v radostném očekávání a přemýšlíte nad tím, jak by se mohlo vaše miminko jmenovat? Inspirací vám může být žebříček nejoblíbenějších jmen 2021, které dávali rodiče svým novorozeným dcerám a synům ve světě. Kdo se tedy umístil v TOP 20 nejoblíbenějších holčičích a klučičích jmen?
Článek
Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství
Vánoční reklama Disney pro rok 2021 vás dojme k slzám. Ukrývá v sobě nádherné poselství Dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2021 je tu. Tříminutový animovaný spot, který měl premiéru 3. listopadu 2021, tentokrát vypráví příběh nevlastního otce, který tráví první Vánoce se svou novou partnerkou a dvěma nevlastními dětmi. Jak je tomu u vánoční reklamy Disney zvykem, opět vás dojme k slzám.
Článek
Mullet aneb střih na Jaromíra Jágra je vlasovým trendem roku 2021. Víte, jak jej nosit?
Mullet aneb střih na Jaromíra Jágra je vlasovým trendem roku 2021. Víte, jak jej nosit? Ženským vlasovým trendům roku 2021 vládnou nejen ofina, patka, mikádo a vlasy po ramena. Velmi populární je také mullet, v Česku označovaný také jako střih na Jardu Jágra. Víte, jak tento ikonický účes 80. let 20. století nosit?
Článek
Perseidy 2021 nabídnou jedinečnou podívanou. Pozorování padajících hvězd bude letos nejlepší z 12. na 13. srpna
Perseidy 2021 nabídnou jedinečnou podívanou. Pozorování padajících hvězd bude letos nejlepší z 12. na 13. srpna Těšíte se na to, až budete zase po roce pozorovat padající hvězdy na srpnové noční obloze? V roce 2021 máte jedinečnou možnost. Letos bude na padající hvězdy ze souhvězdí Persea nádherná podívaná. Perseidy totiž nebude svým zářením rušit Měsíc, který bude mít tvar pouze velmi úzkého srpku.
Článek
Mucha Sekt Rosé Sec šampionem Víno Terra Wag 2021
Mucha Sekt Rosé Sec šampionem Víno Terra Wag 2021 4. srpna 2021 – Degustátoři slovenské soutěže Víno TERRA WAG 2021 zvolili šampiónem vítěze kategorie šumivých vín Mucha Sekt Rosé Sec. Pro suchý růžový sekt od společnosti Soare sekt je to již třetí medaile v letošním roce. Tradiční lokální klání hostila slovenská Šaľa již po šesté a jeho výsledky budou slavnostně vyhlášeny v září.
Článek
Volba spotřebitelů 2021: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2021: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2021 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!
Článek
Vlasy po ramena jsou hit. Můžete je nosit na různé způsoby
Vlasy po ramena jsou hit. Můžete je nosit na různé způsoby K obrovským vlasovým trendům současnosti patří vlasy po ramena. Tento střih lze nosit na různé způsoby. Dobrou zprávou rovněž je, že vlasy po rameny sluší všem ženám bez ohledu na věk nebo typ kadeří. Přemýšlíte, že si tento účes také pořídíte? Máme pro vás spoustu inspirace.
Článek
V jeden čas, kdekoli na světě a vlastním tempem. Charitativní běh Wings for Life World Run je tady
V jeden čas, kdekoli na světě a vlastním tempem. Charitativní běh Wings for Life World Run je tady Běžet pro ty, kteří nemohou. Hlavní myšlenka charitativního závodu Wings for Life World Run je prostá a vznešená zároveň. A zapojit se může opravdu každý. Co musíte udělat?
(11) Načíst více