Miminka roku 2021: Kdo ze slavných přivítal přírůstek do rodiny?

Miminka roku 2021: Kdo ze slavných přivítal přírůstek do rodiny? Zdroj: Shutterstock

V roce 2021 zažívaly české celebrity doslova babyboom. Na svět přišla spousta miminek slavných maminek a tatínků. Chcete vědět, komu z českých osobností se rozšířila rodina o dalšího člena? V následujícím přehledu si připomeneme některá slavná miminka roku 2021.

25. ledna 2021 se stala poprvé maminkou zpěvačka Kateřina Mátlová. Ve svých 41 letech přivedla na svět holčičku Karolínku, jejímž tatínkem je zpěvaččin partner Michal Kovář.

Novopečenou maminkou se v roce 2021 stala také finalistka České Miss 2014 a modelka Veronika Kašáková. Tato krásná žena porodila 16. února chlapečka Matyáše, který vážil více než 4 kilogramy. Veronika Kašáková jej má s partnerem Milanem Sovadinou.

Svého prvního společného potomka se 8. dubna 2021 dočkali Zorka a Míra Hejdovi. Narodil se jim syn, kterému dali krásné jméno Nikolas.

Další přírůstek do rodiny přivítali 12. dubna 2021 zpěvačka a moderátorka Emma Smetana a její partner Jordan Haj. Narodila se jim druhorozená dcerka Ariel Ava. Tato partnerská dvojice má již starší holčičku jménem Lennon Marlene.

Velkou radost měli v dubnu 2021 také česká miss a bývalá moderátorka TV Prima Monika Leová a její manžel Martin Košín. 17. dubna totiž vykoukla na svět jeji prvorozená dcerka Mia. Když se malá Mia narodila, byla pěkný cvalík. Měřila 51 centimetrů a vážila 4 160 gramů.

Koncem letošního května se novopečenou maminkou stala také modelka, influencerka a ex Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová. 27. května porodila holčičku Ellu, jejímž tátou je Veroničin partner Miroslav Dubovický. Malá Ella však své rodiče velmi překvapila, narodila se totiž o několik týdnů dříve.

"Jsme rodina. Ahoj lidi, jmenuji se Ella Dubovická a narodila jsem se ve čtvrtek 27. 5. 2021. Udělala jsem našim překvápko a přišla na svět o několik týdnů dříve. Bylo to nečekané, napínavé a náročné, ale vše dopadlo dobře. Mamka je statečná a taťka nám byl a je tou největší oporou,” informovala na Instagramu Veronika Kopřivová o předčasném narození své dcerky Elly.

V květnu se novopečenou maminkou stala i herečka a moderátorka Patricie Pagáčová. 23. května 2021 porodila holčičku, kterou s manželem Tiborem Pagáčem pojmenovali Bibiana.

Ve stejný den, 16. června 2021, se čerstvými maminkami staly také kamarádky, influencerky a hvězdy 3v1 Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Že porodí ve stejný den císařským řezem se ostatně domluvily předem. 42letá Martina Pártlová přivedla na svět prvorozenou dceru Stellu, jejímž tátou je Martinin partner Josef Vařeka. Zato Nikol Štíbrová se v úterý 16. června stala již dvojnásobnou maminkou. Svému manželovi Petru Leitgebovi porodila synka Tobiase. Nikol má ještě z předchozího vztahu syna Mathiase, který se tak stal velkým bráškou.

Novopečenou maminkou se letos 24. září stala také moderátorka a bývala biatlonistka Gabriela Soukalová. Narodila se jí dcerka Izabela Gabriela, jejímž tátou je Gabrielin partner Miloš Kadeřábek.

Playmate Lela Ceterová a její snoubenec, MMA zápasník Karlos Vémola se 1. prosince dočkali druhého potomka. Na světě přivítali syna, kterému dali jméno Rocky podle slavného filmového zápasníka.

Závěrem roku 2021 porodila svého prvního potomka herečka Malvína Pachlová, jejíž nejvýraznější rolí je kavárnice Šárka z nekonečného seriálu Ulice. Oblíbené herečce a jejímu partnerovi Martinu Ligačovi se narodila krásná holčička jménem Enola.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 30. 12. 2021 11:32 Nahlásit obsah