Kategorie Rok 2021

Článek
Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři
Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři Rok 2021 přinese něco nového každému znamení zvěrokruhu. Horoskop lásky ovšem napovídá, že některá hvězdná znamení najdou v roce 2021 životního partnera. Kterým znamením tedy letošní rok přinese novou lásku na celý život? Projděte si následující seznam znamení zvěrokruhu, která se letos osudově zamilují. Možná, že se mezi nimi najdete také.
Článek
Trendy účesy roku 2021: V kurzu je mikádo, vlasy po ramena i pixie střih
Trendy účesy roku 2021: V kurzu je mikádo, vlasy po ramena i pixie střih Příchod nového roku je pro spoustu žen vhodnou příležitostí k tomu, aby změnily účes. I v roce 2021 je jenom na vás, jakou novou barvu a střih si vyberete. Pro inspiraci přinášíme trendy účesy roku 2021. Co v letošním roce poletí? Krátké i středně dlouhé mikádo nebo vlasy po ramena. Čím bude váš účes extravagantnější, tím lépe.
Článek
Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2021: Štěstí bude přát Vahám či Kozorohům
Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2021: Štěstí bude přát Vahám či Kozorohům Rok 2020 je definitivně za námi a všichni jsme zvědaví na to, co nám přinese nový rok 2021. Dobrou zprávou je, že v tomto roce se bude dařit hned několika hvězdným znamením. Která znamení zvěrokruhu budou tedy v roce 2021 nejšťastnější? Projděte si následující přehled. Možná, že se mezi nimi najdete.
Článek
Šťastná čísla, šťastné barvy a šťastné měsíce roku 2021 podle horoskopu. Poznejte je podle svého znamení zvěrokruhu
Šťastná čísla, šťastné barvy a šťastné měsíce roku 2021 podle horoskopu. Poznejte je podle svého znamení zvěrokruhu Jaká čísla jsou pro vás v roce 2021 ta nejšťastnější? Které barvy vás letos příznivě ovlivní? V kterém období roku 2021 budete mít štěstí, a ve kterém se vám bude naopak lepit smůla na paty? Vše závisí na datu vašeho narození. Přinášíme přehled šťastných čísel, šťastných barev i šťastných měsíců roku 2021 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.
Článek
Módní trendy roku 2021. Do popředí se dostávají zemité barvy a vrací se teplákové soupravy
Módní trendy roku 2021. Do popředí se dostávají zemité barvy a vrací se teplákové soupravy Módní trendy jsou v neustálém pohybu. Dokazuje to také letošní rok 2021, v rámci kterého módní návrháři i oděvní značky upřednostňují jedinečné střihy, barvy, vzory i textilie. Které módní trendy tedy budou vládnout celému roku 2021?
Článek
HPV test umí odhalit rakovinu děložního čípku. Ženy v Česku jej mají od roku 2021 zdarma
HPV test umí odhalit rakovinu děložního čípku. Ženy v Česku jej mají od roku 2021 zdarma Ministerstvo zdravotnictví přichází v roce 2021 s příjemnou zprávou, která se týká prevence rakoviny děložního čípku. České ženy, které dovršily 35 a 45 let mají od ledna 2021 zdarma v rámci preventivní gynekologické prohlídky HPV DNA test. Tento test, který dokáže odhalit rakovinu děložního čípku v jakémkoliv stadiu, jim proplatí pojišťovna.
Článek
Co nás čeká v roce 2021 podle numerologie. Příštímu roku vládne pětka, je to číslo intenzivních změn
Co nás čeká v roce 2021 podle numerologie. Příštímu roku vládne pětka, je to číslo intenzivních změn Zajímá vás, jaký bude rok 2021? Numerologie má na tuto otázku jasnou odpověď. Pokud sečtete čísla roku 2021, tedy 2 + 0 + 2 + 1, vyjde vám číslo pět. Právě pětka patří v numerologii k jednomu z nejdynamičtějších čísel, které je symbolem změny a výrazného přechodu. Co nás tedy v roce 2021 čeká?