Balonové rukávy jako módní trend letošního jara. Skvěle vypadají na šatech, halenkách i bundách

Balonové rukávy jako módní trend letošního jara. Skvěle vypadají na šatech, halenkách i bundách Zdroj: Shutterstock

Jaké jsou nejžhavější módní trendy letošního jara? Rozhodně balonové rukávy, které hlásí velký návrat. I když je tento speciální střih rukávů starý stovky let, pravidelně se vrací do módy a ani letošní rok není výjimkou. Jaké kousky s balonovými rukávy by vám tedy letos neměly chybět v šatníku?

Balonové rukávy neboli puff sleeves rozdělují ženy do dvou skupin. Některým se tento střih rukávů líbí, jiné mu nedokážou přijít na chuť. Pokud se řadíte do druhé skupiny, možná, že tomuto módnímu trendu přijdete na chuť v letošním roce.

Máte pocit, že balonové rukávy působí příliš hravě až dětinsky? Podle módních návrhářů je to cíl. V roce 2021 totiž chtěli i s ohledem na pandemii koronaviru zařadit módní prvek, který nám zlepší náladu a který se bude zároveň velmi pohodlně nosit.

V každém případě letos balonové rukávy objevíte na modelech takřka všech módní značek, které tento nepřehlédnutelný prvek zařadily do svých aktuálních kolekcí. 

Kde všude hrají balonové rukávy neboli puff sleeves prim? Najdete je na halenkách, tričkách, šatech, topech, ale i bundách. Tyto modely díky balonovým rukávům působí velmi žensky a sluší dívkám i dámám všech velikostí.

Jak vytvořit dokonalý outfit, ve kterém budou hrát hlavní roli právě balonové rukávy? Halenku, top nebo tričko s balonovými rukávy zkombinujte s midi sukní či elegantními kalhoty, ke kterým si vezměte boty na podpatku.

Tyto modely s balonovými rukávy si však můžete obléct také ke džínům a bílým teniskám. Budete vypadat ležérně, ale zároveň velmi žensky.

Zdroj: ellecanada.com

Autor:
Publikováno: 20. 4. 2021 10:22 Nahlásit obsah