Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy

Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy Zdroj: Profimedia

Už na první pohled je patrné, že herečka Aneta Krejčíková výrazně zhubla. Jak se jí to podařilo? Svůj recept na hubnutí prozradila svým fanouškům na Instagramu. Postup je velmi snadný a podle herečky jej zvládne každý.

Herečka Aneta Krejčíková na Instagramu vyzvala své fanoušky, aby se jí ptali, na co chtějí. Snad nejčastější otázkou bylo, jak se jí podařilo zhubnout. Její recept na hubnutí je poměrně snadný, však posuďte sami

“Stačí se pro to jenom rozhodnout,” řekla Aneta Krejčíková a naznačila, že tím nejzásadnějším při hubnutí je v prvé řadě psychika.

„Myslím si, že to platí ve všech ohledech. Když se člověk rozhodne, je o tom přesvědčený a ví, proč to dělá, hlavně pro sebe, tak to potom jde. A vlastně snadno. A udělá pro to všechno,” dodala.

Každopádně, jak Aneta uvedla dále, není to pouze o vnitřním nastavení, ale také o zdravém jídelníčku a pravidelném pohybu. Jak to má konkrétně nastavené tato herečka?

„V mém případě to bylo tak, že jsem začala vynechávat večeře a sladký, což je někdy hodně těžký, ale když to člověk chce, tak to dokáže. A pohyb, pohyb je důležitej. Tomu, kdo ho nemá na svém denním pořádku, to rozhodně pomůže. Nejenom po tý fyzický stránce, ale i po tý psychický,“ prozradila svůj recept na hubnutí Aneta Krejčíková.

Zdroj: Instagram.com/krejcikova.aneta

Autor:
Publikováno: 29. 4. 2024 12:49 Nahlásit obsah