Kategorie Jak zhubnout

Článek
Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy
Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy Už na první pohled je patrné, že herečka Aneta Krejčíková výrazně zhubla. Jak se jí to podařilo? Svůj recept na hubnutí prozradila svým fanouškům na Instagramu. Postup je velmi snadný a podle herečky jej zvládne každý.
Článek
Hubnutí chůzí: Plán, jak zhubnout 5 kilogramů za měsíc
Hubnutí chůzí: Plán, jak zhubnout 5 kilogramů za měsíc Zhubnout chůzí 5 kilogramů za měsíc je poměrně realistický cíl. Pokud se chcete do tohoto poměrně nenásilného hubnutí pustit, velmi záleží na vaší důslednosti a samozřejmě také na stravování. Pokud se budete chůzi věnovat každý den, výsledky budou po měsíci rozhodně vidět. Jak tedy začít?
Článek
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
7 nejlepších potravin, které vám pomohou zhubnout bez diety a cvičení
7 nejlepších potravin, které vám pomohou zhubnout bez diety a cvičení Ačkoliv je léto v plném proudu, zhubnout pár kilo navíc se hodí vždycky. Pro všechny, které by rády ještě zhubly nějaké to kilo dolů, máme skvělé řešení bez drastických a neúčinných diet.
Článek
Vědci přišli na to, jak nejrychleji zhubnout do plavek. Poslední jídlo si dopřejte v tuto konkrétní hodinu
Vědci přišli na to, jak nejrychleji zhubnout do plavek. Poslední jídlo si dopřejte v tuto konkrétní hodinu Do začátku léta zbývá už jen pár týdnů a proto každá rada, která nám pomůže nějaké to kilo zhubnout je vítaná. Ovšem my vám dnes nepřinášíme jen ledajakou radu, jedná se o radu, se kterou přišli vědci z univerzity v Alabamě.
Článek
6 jednoduchých triků před spaním, které vám pomohou rychle zhubnout
6 jednoduchých triků před spaním, které vám pomohou rychle zhubnout Stále se vám nedaří dostat svou váhu dolů? A víte, že jeden z nejlepších časů, kdy můžete s přebytečnými kilogramy rychle zatočit, je doba těsně před spaním? Zkuste se držet následujících šesti rad a za pár týdnů bude ukazovat ručička na vaší váze mnohem méně!
Článek
Jak zhubnout bez diet 10 kilogramů? Britská influencerka Holly Hagan na základě svých zkušeností prozradila, jak postupovat
Jak zhubnout bez diet 10 kilogramů? Britská influencerka Holly Hagan na základě svých zkušeností prozradila, jak postupovat Britská influencerka a reality star Holly Hagan byla proslulá svými plnými tvary a zároveň i neúspěšným hubnutím. Této 28leté ženě, která byla ještě nedávno holkou krev a mlíko, se však během krátké doby podařilo zhubnout 10 kilogramů. A to ve chvíli, kdy přestala praktikovat jakékoliv diety. Jak to dokázala?
Článek
Jak zhubnout rychle a spolehlivě dvě kila za týden? Jezte jako hubení lidé
Jak zhubnout rychle a spolehlivě dvě kila za týden? Jezte jako hubení lidé Kdo by nechtěl shodit nějaké to kilo navíc, nebo si aspoň udržet svou váhu. Různých diet a cvičení je celá řada, ale dnes pro vás máme něco zcela jedinečného a osvědčeného. Údajně stačí myslet jako štíhlí lidé a zhubnete za týden dvě kila. To píše ve své knize „Dieta jen tak mimochodem” Elizabeth Lange.
Článek
Hubnutí chůzí opravdu funguje: Jak rychle a dlouho chodit, aby bylo účinné
Hubnutí chůzí opravdu funguje: Jak rychle a dlouho chodit, aby bylo účinné Chcete zhubnout a vylepšit si figuru? Nemusíte se začít věnovat žádnému speciálnímu sportu, jako je jóga, pilates či silové cvičení. Nepotřebujete ani chodit běhat. K tomu, abyste výrazně zhubli, vám stačí obyčejná chůze. Ovšem i hubnutí chůzí má svá pravidla. Kolik kilometrů byste tedy měli za den ujít a v jaké rychlosti, aby bylo hubnutí účinné?
(2) Načíst více