Kategorie Jak zhubnout

Článek
Až 80 % našich předsevzetí porušíme do šesti týdnů. Vědci zjistili proč
Až 80 % našich předsevzetí porušíme do šesti týdnů. Vědci zjistili proč Konec roku se u většiny z nás nese v duchu bilancování a hodnocení. Do nového roku pak většinou vcházíme s plány na to, jak náš život zlepšit. Někdo chce zhubnout, někdo chce méně utrácet a jiní více cestovat. Musíme si však přiznat, že ne všechna novoroční předsevzetí se nám podaří splnit. Vědci přišli s vysvětlením, proč tak často selháváme.
Článek
Jezte, pijte a hubněte: Tyto přírodní spalovače tuků vám pomohou rychle a účinně zredukovat váhu!
Jezte, pijte a hubněte: Tyto přírodní spalovače tuků vám pomohou rychle a účinně zredukovat váhu! Chcete zhubnout pár kil, které máte navíc? Doporučujeme, abyste si do svého jídelníčku zařadila následující potraviny, které jsou zázračné tím, že dokážou spálit tuky! I když budete cvičit a případně držet dietu, konzumace následujících potravin vaše úsilí jenom podpoří!
Článek
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout?
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout? Hubnutí je pro některé nekonečný kolotoč odříkání, přejídání, následných výčitek a jo-jo efektu. Všichni dobře víme, že hubnutí začíná v hlavě. Jak se tedy správně namotivovat k tomu, abychom tentokrát opravdu vydrželi?
Článek
Jak zhubnout? Vyzkoušejte zimní sporty!
Jak zhubnout? Vyzkoušejte zimní sporty! Zbavte se zimní pneumatiky, o kterou nestojíte… Potřebujete zhubnout? I v zimním období lze účinně bojovat s přebytečnými kily. Neničte si zdraví přehnanými dietami a vyzkoušejte zimní sporty. Protáhnete tělo a utužíte si…
Článek
Nedaří se vám zhubnout? Víme, kde děláte chybu!
Nedaří se vám zhubnout? Víme, kde děláte chybu! Nezáleží, jaké cvičení děláte, jakou dietu držíte, jaké zařízení jste vyzkoušela, protože se vám stále nedaří shodit jediné kilo. Je to opravdu vaše chyba?
Článek
Nejlepší dietní triky aneb zhubněte bez diety
Nejlepší dietní triky aneb zhubněte bez diety Nikdo nemá rád to slovo „dieta“. Mnohem raději hledáme návody, jak shodit pár kil bez nutného hladovění nebo přílišného omezování se v jídelníčku, nenadšeně se tváříme také na cvičení. Pojďme se tedy podívat na osm nejlepších a hlavně nenáročných způsobů, jak regulovat svoji váhu a cítit se lépe.