Těchto 7 doteků dokáže rozpálit úplně každého muže

Těchto 7 doteků dokáže rozpálit úplně každého muže Zdroj: Shutterstock

Teď na chvíli zapomeňte na doteky při milování. I ty jistě k šťastnému partnerskému životu patří, ale teď bude řeč o docela jiných dotecích a pamatujte, ty vás možná sblíží o něco víc, než ty, které se vám určitě hned vybavily.

Existuje totiž několik doteků, které v muži vyvolají náhlé vzplanutí vášně! Protože mužské podvědomí, ač se to nemusí na první pohled zdát, rozpoznává i jemné náznaky naší náklonnosti. Určitě je vyzkoušejte a uvidíte, jak váš milý pod přívalem těchto doteků roztaje.

Přitulte se na rameno

Ležíte vedle sebe, díváte se na film a právě v tento moment se zkuste ke své drahé polovičce přitulit a položte mu hlavu na rameno. Tím mu dáváte najevo, že o něj máte opravdu zájem. Navíc budete mít k sobě blízko.

Letmý dotek ruky

Jen si to představte, sedíte v romantické restauraci u sklenky vína, na stole hoří svíčka a vy byste se nejradši ke svému příteli přitulila celá, jenže ono to zrovna v tuto chvíli nejde. Proto ho alespoň jemně pohlaďte po ruce. Tím mu dáte jasně najevo, na co právě myslíte a pokud vám dotyk opětuje a ještě se usměje, budete vědět, že jste na stejné vlně. A ještě jedna rada od nás pro vás – pokud máte v úmyslu celou vaši postelovou harmonii tento večer vést sama, chytněte mu obě dvě ruce a pokud naopak chcete, aby kontrolu převzal on, dotkněte se jeho ruky opravdu jen letmo.

Zdroj: Shutterstock

Masáž

Ať už je váš partner utahaný z práce nebo z vašich milostných hrátek, dopřejte mu jemnou masáž krku a zad. Není však potřeba několika hodinová procedura jako v salónu, i jemné doteky, především na zadní části jeho krku, dokážou divy. Vysílají totiž slastné pocity muži přímo do mozku a tím jeho zablokované záda krásně uvolníte. On vám jistě masáž rád oplatí a nebo to taky může skončit úplně jinak.

Při objetí ho stiskněte

Zapomeňte na letmé políbení, když spěcháte do práce. Zpomalte, dejte svému drahému pusu a při objetí jej na chvíli stiskněte. Zabere vám to jen pár vteřin navíc, ale vaše loučení se rázem změní v něco opravdu krásného a intimního, co dokonale nastartuje váš den.

Nedržte ho jen za ruku

Při večerní procházce se zkuste zaháknout za jeho předloktí. Tím mu dodáte notnou dávku sebevědomí, protože toto uchopení mu dává signál, že jste hrdá a šťastná za to, že ho máte při sobě. Navíc muži toto společné držení preferují více, než pro ně neosobní držení za ruce.

Zdroj: Shutterstock

Ruce kolem pasu

I přesto, že tohle dělávají více muži, pro ženy to určitě není zakázané. Když budete někde s přáteli, zkuste svého přítele chytit kolem boků. Pokud jste třeba na pracovním večírku a on zrovna mluví o své práci, dáváme mu tím jasný signál, že věříte všemu, co říká a dodáte mu sebejistotu a odvahu.

Jemné doteky po tváři

V několikaletých vztazích se většinou takovéto intimnosti vytratí. Jemné citlivé doteky po tváři děláváte v začátcích vztahu, kdy se nemůžete jeden druhého nabažit. Určitě je ale můžete teď zakomponovat třeba do vašeho večerního povídání, kdy vedle sebe jen tak ležíte a vy ho budete takto jemně hladit a u toho si povídat, jaký jste měli den.

Autor:
Publikováno: 15. 2. 2022 15:07 Nahlásit obsah