Kategorie Partnerský vztah

Článek
Američtí manželé dodržují neobvyklý ložnicový zvyk: Každý večer usínají na jiné straně postele
Američtí manželé dodržují neobvyklý ložnicový zvyk: Každý večer usínají na jiné straně postele Když s někým žijete v dlouhodobém vztahu a sdílíte jednu domácnost, přirozeně jste si vyvinuli nejrůznější rituály. Každý z vás také určitě usíná na své straně postele. Kdybyste ulehli na opačnou stranu než obvykle, jistě by se vám špatně spalo. To ale není případ jednoho amerického páru, který svým ložnicovým rituálem překvapil nejednoho člověka.
Článek
Vyberte jeden strom a zjistěte, jak k sobě ladíte
Vyberte jeden strom a zjistěte, jak k sobě ladíte Nemusíte svého drahého krutě vyslýchat, stačí mu ukázat fotky čtyř stromů a zeptat se ho, který je mu nejsympatičtější. Potom si listnatého nebo jehličnatého favorita určete i vy sama. Dozvíte se pár možná netušených zajímavostí o sobě a odhalíte partnerovu povahu. Zjistíte také, jak vaše názory a vlastnosti k sobě ladí.
Článek
Zásadní rozdíly mezi muži a ženami: Hlavní roli hraje biologická minulost
Zásadní rozdíly mezi muži a ženami: Hlavní roli hraje biologická minulost Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Toto rčení vyplývá z naší vzájemné rozdílnosti. Ačkoliv to ve vztahu s protějškem myslíme dobře, dochází mezi námi k nechtěným střetům a nedorozuměním. Proč to tak je? Muži a ženy jsou ve své podstatě velmi odlišní. A to hlavně v následujících bodech.
Článek
Řeč těla nelže: Co o vás prozradí objetí?
Řeč těla nelže: Co o vás prozradí objetí? Objímání je důležitou součástí každého partnerského vztahu. I když na tento akt náklonnosti často zapomínáme, dokáže toho o vzájemném vztahu dvou lidí říct opravdu hodně. Právě objímání je důležitým zdrojem emocí, ať už vřelejších nebo i chladnějších. Partneři se přitom objímají různými způsoby: Co všechno lze z jejich osobního kontaktu vyčíst?
Článek
11 partnerských poloh ve spánku: Co všechno řeknou o kvalitě vašeho vztahu?
11 partnerských poloh ve spánku: Co všechno řeknou o kvalitě vašeho vztahu? Poloha, ve které vedle svého partnera usínáte a poté celou noc spíte, toho o vašem partnerském vztahu řekne opravdu hodně. Všechno, co děláte při usínání a během spánku, se totiž děje podvědomě. A právě přesná poloha ve spánku dokáže odhalit, jestli vám to s partnerem skutečně klape, nebo ne.
Článek
Co ženy na mužích absolutně nesnáší? Pánové, následující věci raději nedělejte
Co ženy na mužích absolutně nesnáší? Pánové, následující věci raději nedělejte Na začátku vztahu máme růžové brýle, díky kterým se nám náš partner zdá naprosto dokonalý. Jakmile tyto brýle postupně odložíme, začínáme si všímat některých nedokonalostí. Nás, ženy, dokážou vytočit absolutní maličkosti, které se týkají mužského vzhledu, chování a vlastností. Co na mužích nesnášíme a chtěly bychom změnit?
Článek
Žena ve virální kampani vzkazuje: Přestaňte se konečně ptát párů na to, kdy budou mít děti
Žena ve virální kampani vzkazuje: Přestaňte se konečně ptát párů na to, kdy budou mít děti Chodíte s partnerem několik let a už vás pěkně štve, jak se vás ostatní ptají, kdy budete mít děti? Odpovědět na tyto otázky není nic příjemného, zvlášť když je slyšíte několikrát za měsíc. Australanka Adele Barbarová právě proto rozjela na Facebooku virální kampaň, v níž ostatním vzkazuje: Přestaňte se ptát párů na to, kdy budou mít děti!
Článek
Chcete si upevnit vztah? Tahle slova byste měla partnerovi říkat každý den!
Chcete si upevnit vztah? Tahle slova byste měla partnerovi říkat každý den! Přemýšlela jste někdy o tom, co byste mohla každý den udělat pro upevnění vašeho vztahu s partnerem? K tomu, abyste k sobě měli se svou polovičkou blíže, nepotřebujete kupovat žádné zbytečné dary. Pozornost naopak věnujte slovům, která vycházejí z vašich úst.
Článek
Jak na vztah: 9 důvodů pro mazlení
Jak na vztah: 9 důvodů pro mazlení Zjistili jste, že jiskra ve vašem vztahu pomalu, ale jistě uhasíná? Možná ve vašem vztahu chybí mazlení. Přečtěte si něco o jeho důležitosti a proč je mazlení prospěšné zdraví.
(2) Načíst více