28letá Kelsey Hopefulová má o 48 let staršího partnera. Jsou velmi zamilovaní, lidé jim však jejich lásku nepřejí

28letá Kelsey Hopefulová má o 48 let staršího partnera. Jsou velmi zamilovaní, lidé jim však jejich lásku nepřejí Zdroj: Shutterstock

Pomyslný Amorův šíp vás může zasáhnout ve chvíli, kdy to nejméně čekáte. Tuto generacemi ověřenou pravdu potvrzuje 28letá Kelsey Hopefulová, která je zamilovaná do 76letého muže. Svého partnera Guye BonGiovanniho potkala před lety na hodině jógy. Jak Kelsey, tak Guy však kvůli svému vztahu čelí velké kritice od svých rodin.

Příběh nestandardního amerického páru Kelsey Hopefulové a Guye BonGiovanniho je jako ze zamilovaného filmu. Poprvé se před několika lety potkali na hodině jógy. Guy byl čerstvě ovdovělý a na cvičení jógy se dal v naději, že po smrti své manželky najde vnitřní klid.

Z Kelsey a Guye se stali přátelé. V průběhu dvou následujících let však jejich přátelský vztah přerostli v něco víc. Stali se z nich plnohodnotní partneři a milenci, i když jejich rodiny tento fakt nesou velmi nelibě.

Mezi 28letou Kelsey Hopefulovou a 76letým Guyem BonGiovanim je rozdíl 48 let. Když jdou spolu po ulici, cizí lidé je často mají za vnučku s dědečkem nebo ošetřovatelku s klientem. Kelsey a Guy však trvají na tom, že jsou po svém boku velmi šťastní. 

Společné chvíle tráví cestováním, výlety do přírody, hraním her nebo povídáním. Kelsey si je vědoma toho, že jejímu partnerovi zbývá už pouze několik let života. Jelikož ví, že nezestárne po jeho boku, bývá velmi často smutná.

Když spolu Kelsey Hopefulová a Guy BonGiovanni randili první rok, svůj partnerský vztah skrývali před světem. Zvlášť Kelsey se bála toho, co její rodina a přátelé řeknou na tak velký věkový rozdíl. Nakonec si řekla, že lásku svého života nebude skrývat, a na jaře roku 2020 vyšla s pravdou ven. 

I když v současnosti Kelsey a Guy čelí velké kritice od svých nejbližších, svého jedinečného vztahu se nehodlají vzdát. Vychutnávají si úžasné chvíle po svém boku a věří, že i během následujících let toho společně ještě hodně zažijí.

Zdroj: Dailymail.co.uk 

Autor:
Publikováno: 4. 5. 2021 12:42 Nahlásit obsah