4 znamení zvěrokruhu, která ve vztahu častěji podvádějí

4 znamení zvěrokruhu, která ve vztahu častěji podvádějí Zdroj: Shutterstock

Věrnost patří k základním pilířům partnerského vztahu. Zda vám bude váš partner věrný, nezáleží pouze na jeho charakteru. Podstatný je také den jeho narození, který poukazuje na to, zda bude inklinovat k nevěře, nebo nikoliv. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu v partnerském vztahu podvádějí nejčastěji? Jsou to čtyři následující.

Beran je žárlivý a majetnický. Rád se ale poohlédne jinde

Lidé narození ve znamení Berana neustále hledají dobrodružství a vzrušení. Vládne jim totiž planeta Mars, pro kterou je typická agresivita a silná sexualita. Berani se velmi často impulsivně rozhodují a mají problém udržet dlouhodobou pozornost. Právě proto se v partnerském vztahu začnou brzy nudit a rádi se mnohdy poohlédnou někde jinde.

Vášniví Berani rozhodně nemají problém své protějšky střídat jako na běžícím pásu. Toto znamení zvěrokruhu je žárlivé a majetnické, u svých partnerů vyžaduje věrnost. Sami Berani ji však často nedodržují.

Zdroj: Shutterstock Váhy touží po spokojenosti. V opačném případě hledají bokem

Dalším znamením zvěrokruhu, které má sklon podvádět, jsou Váhy. Toto hvězdné znamení, které inklinuje k nevěře zejména při nespokojenosti ve stávajícím vztahu, patří k nejlepším milencům zvěrokruhu. Jelikož je pro ně v životě velmi důležitá rovnováha, snaží se ji nalézt i tak, že vedle svého dlouhodobého a často stereotypního vztahu nacházejí žhavé uspokojení někde bokem.

Váhy se za svou nevěru, kterou často vyhledávají nejen kvůli sexu, ale i kvůli emocionální a psychické podpoře, stydí a mnohdy se za ni cítí velmi provinile. Že jsou nevěrní se snaží přede všemi co nejlépe zakrýt a ututlat. Se svým dlouhodobým partnerem žijí naoko ve spokojeném svazku.

Blíženci vyžadují pozornost. Pokud ji nemají, inklinují k nevěře

Máte partnera ve znamení Blíženců? Mějte se na pozoru. Toto hvězdné znamení, které se vyznačuje rozdvojenou osobností, miluje vzrušení, často nedokáže zůstat déle na jednom místě a je pro něj typická i velká nerozhodnost.

Pokud Blíženci nedostanou od svého partnera dostatek pozornosti, která je pro ně v partnerském soužití velmi důležitá, inklinují k nevěře. Místo toho, aby se svým protějškem více komunikovali a řekli mu případně, co je trápí, vrhnou se do náručí někoho dalšího. Pro Blížence je typické, že často udržují několik vztahů najednou.

Zdroj: Shutterstock Střelec miluje zábavu a nezávislost. Má problém se usadit

Lidé narození ve znamení Střelce mají extrovertní povahu, jsou nezávislí a svobodní duchem a milují zábavu. Pravděpodobně se však se svým partnerem rozejdou tehdy, když najdou někoho, o němž zjistí, že si s ním sedí víc. Čas, který Střelec věnuje svému partnerskému vztahu, se rovná úsilí, které do něj vynakládá.

Pokud bude Střelec i na chvíli se svým stávajícím partnerským vztahem nespokojený, začne se poohlížet někde jinde po něčem zajímavějším a víc vzrušujícím. Střelec má ve své podstatě velký problém se usadit a být milujícím a věrným partnerem.

Autor:
Publikováno: 23. 3. 2021 17:52 Nahlásit obsah