V kolika letech ženy nejčastěji podvádějí své partnery? Přesný věk vás překvapí

V kolika letech ženy nejčastěji podvádějí své partnery? Přesný věk vás překvapí Zdroj: Shutterstock

Nevěra zasáhne alespoň jednou v životě v průměru každý druhý pár. Nevěrné přitom bývají oba dva tábory, tedy jak muži, tak ženy. Právě na ženy, které si našly milence, si v rámci svého výzkumu posvítili provozovatelé mimomanželské seznamky Victoria Milan. Co myslíte, v kolika letech ženy své manžele či přítele podvádějí nejčastěji?

Výzkumníci si vzali do hledáčku nevěrné ženy ze všech zemí světa

Studie mimomanželské seznamky Victoria Milan ukázala, že zvlášť v určitém věku mají ženy mnohem větší sklony podvést svého stálého partnera. Tato studie analyzovala čísla z různých kontinentů a zemí světa a její součástí byly ženy všech věkových kategorií. Výzkumníci si přitom zaměřili nejen na průměrný věk podvádějících žen, ale také na jejich průměrný věk při svatbě.

Zdroj: Shutterstock Ženy mají největší sklony k nevěře v 37 letech

Jestli si myslíte, že ženy bývají nejčastěji nevěrné kolem 20 až 25 let, tak jste na omylu. Podle výzkumu seznamky Victoria Milan se věk, kdy mají ženy největší sklony k nevěře, pohybuje těsně pod hranicí 37 let.

Podle zjištění této seznamky, přesný věk žen, které se poddají mimomanželské aférce, je v celosvětovém měřítku přesně 36,6 let. Tyto ženy se v průměru vdávaly v 29 letech. Svému manželovi tak byly nevěrné zhruba 7 až 8 let po svatbě. 

Manželská krize přichází po 7 letech

Výše uvedená skutečnost navazuje na rozšířené tvrzení, že manželská krize zpravidla přichází po 7 letech. Názor na to, jestli jde o mýtus, nebo ne, si ostatně udělejte sami.

Provozovatelé mimomanželské seznamky Victoria Milan však ve své studii upozorňují, že průměrný věk, kdy jsou ženy nevěrné, se v některých státech světa liší. Zatímco ženy ve Velké Británii nejčastěji podvádějí již v 25 až 29 letech, tak ve Španělsku v 40 až 44 letech a Maďarsku v 45 až 49 letech. 

Zdroj: Shutterstock Autoři studie také poznamenávají, že třeba Američanky čekají s nevěrou zhruba 8,5 let po svatbě. To Irky jsou mnohem rychlejší a podvádějí svého partnera už 3,6 roku po svatbě.

Proč ženy podvádějí? Důvody jsou různé

A proč ženy podvádějí? “Vdané ženy jsou nevěrné z různých důvodů. Možná jim jejich manžel nevěnuje pozornost a respekt, který si zaslouží. Možná svého partnera stále milují, ale pověstná jiskra z jejich manželství již vyprchala. Případně mohou mít otevřený vztah a oba mají “bokovky”, aby uspokojili své fyzické potřeby, a přitom stále sdílejí pevné citové pouto,” myslí si Sigurd Vedal, který založil mimomanželskou seznamku Victoria Milan.

Zdroj: Victoriamilan.com, Yourtango.cz

Autor:
Publikováno: 6. 1. 2022 09:36 Nahlásit obsah