Horoskop na 24. týden (14. 5. 2021 - 20. 6. 2021)

Týden uběhl jako voda a máme tu zase pondělí! Co ti přinesou následující dny? Budou plné pohody a radostných chvilek? Nebo se budeš následující dny jen trápit? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou máš energie na rozdávání a jsi nadšená z každé nové výzvy. Jen dávej pozor, abys čestvě nabitou energii nevyplýtvala na něco, co není tvé pozornosti ani hodno. Pečlivě si rozmysli, čemu svůj čas budeš věnovat. Později by tě to mohlo mrzet.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nebraň se setkání s novými lidmi. Poslední dobou k tomu nebyla moc příležitost, ale teď, když je to jednodušší, tak toho patřičně využij. Nedávej hned na první dojem, dej lidem šanci, aby se plně projevili. Budeš překvapená, kolik skvělých lidí takhle poznáš.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V následujících dnech budeš plná elánu a energie. Zvlášť po pracovní stránce se ti bude hodně dařit a šéf bude doslova nadšen tvým pracovním nasazením. V blízké době tě pak bude pečlivě sledovat a dost možná tě čeká kariérní postup.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvůj milý na tebe v poslední době neměl tolik času, jak by si představoval. Ale teď se snaží ti to pořádně vynahradit. Tak si to patřičně užívej a dovol mu tě zase jednou rozmazlovat. Klidně se odvažte a vyzkoušjte spolu nějaké nové aktivity.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou to je v práci docela náročné. Všechny tvé povinnosti tě plně zaměstnávají a ani doma na ně občas nemůžeš přestat myslet. Snaž se pracovní a osobní čas co nejvíce oddělit a ve volném čase si co nejvíce odpočinout.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska je krásná věc, ale občas taky pořádně náročná. Ne vždy všechno vychází podle tvého plánu nebo podle plánu partnera. Snažte se spolu co nejvíce komunikovat a neustále pracovat na vašem vztahu. Jen tak budete oba spokojení.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Už nějakou dobu vám to ve vztahu neklape tak, jak by sis představovala. Neustále si všímáš partnerových chyb, ale na ty své už se zaměřit neumíš. Zkuste spolu víc komunikovat, sdělit tomu druhému své pocity a aktivně řešit problémy společně. Jen tak můžete něco změnit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci tě čeká náročný týden. Poslední dobou jsi nezvládala tolik práce, kolik by sis přála a tento skluz začíná být znát. Neboj se požádat o pomoc kolegy. Nesnaž se je ale využít k tomu, aby sis ulehčila práci. To bys v jejich očích hodně klesla.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Už delší dobu jsi neměla to štěstí, aby ses mohla setkat se všemi svými přáteli. Teď to ale konečně vypadá, že se to podaří. Užij si tento vzácný čas do sytosti. A hlavně odlož telefon! Kdo ví, kdy se tahle situace zase poštěstí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nechej partnerovi více volnosti. Přestože tě miluje a tráví s tebou čas rád, nemusí tě mít za zadkem každou minutu jeho volného času. Místo toho si taky užij čas s kamarádkami, se svou rodinou nebo sama se sebou. Partner ti to pak určitě patřičně vynahradí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Následující dny budou patřit k těm náročnějším. V práci tě čeká pořádný blázinec, že nebudeš vědět, co dřív. Hlavně se z toho nehroutit! Zachovej klidnou hlavu a snaž se postupovat systematicky. Nepodceňuj ani spolupráci s kolegy, může ti to ušetřit hromadu zbytečné práce.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou trochu opomíjíš jak partnera, tak i rodinu. Měla by sis na ně udělat trochu víc času a nějak jim to vynahradit. Třeba vyrazte na výlet a užijte si společně strávený čas.

Autor:
Publikováno: 14. 6. 2021 10:55 Nahlásit obsah