Dcera Gabriely Soukalové má už 6 týdnů. Je Izabelka krásná po mamince, nebo po tatínkovi?

Dcera Gabriely Soukalové má už 6 týdnů. Je Izabelka krásná po mamince, nebo po tatínkovi? Zdroj: Shutterstock

Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se letos 24. září stala novopečenou maminkou. Jenomže čas letí jako voda, Gabriela má čerstvě po šestinedělí a její dcerka Izabela Gabriela oslavila již 6 týdnů.

Gabriela Soukalová fotkami své dcerky Izabelky na Instagramu rozhodně nešetří. A tak si nelze nevšimnout, jak tato krásná holčička prospívá a roste jako z vody. Izabela Gabriela, která se narodila 24. září 2021, před pár dny oslavila už 6 týdnů. A právě šestinedělí je v životě každého miminka a novopečené maminky přelomovým okamžikem.

“Dnes je to šest týdnů, co máme malou Belu, ale mně to připadá, jako kdyby tu s námi byla už dávno. Zdá se mi neuvěřitelný, kolik jsme toho za tak krátkou dobu společně stihli,” napsala Gabriela Soukalová na Instagram a do svého příspěvku vložila video, které je průřezem Izabelčina dosavadního života.

Bývalá profesionální sportovkyně přiznává, že narození miminka je pro ni největším životním darem. A myslí si to také její partner a otec Izabelky Miloš Kadeřábek.

“Každý den děkuju, že nás potkalo něco takového. Z olympiády jsem si zlatou nepřivezla, ale to nevadí, protože máme doma to největší zlato na světě!” dodala pyšná maminka Gabriela Soukalová upřímně na svém instagramovém profilu. 

Novopečení rodiče Gabriela Soukalová a Miloš Kadeřábek jsou na svou dcerku Izabelku náležitě hrdí. Co myslíte, na koho je malá holčička více podobná? Na maminku, nebo na tatínka?

Zdroj: Instagram

Autor:
Publikováno: 4. 11. 2021 11:50 Nahlásit obsah