Kategorie Šestinedělí

Článek
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč
Eva Burešová ukázala syna Tristana. Je to malý vlasáč Dvojnásobná maminka Eva Burešová přesně před 6 týdny porodila svého druhorozeného syna Tristana, jehož tátou je šéfkuchař a porotce Masterchefa Přemek Forejt. Sympatická herečka napsala, že má již za sebou šestinedělí, které patří k nejnáročnějším obdobím každé maminky. Zároveň se pochlubila fotkou malého Tristana. Podívejte se, jaký je to vlasáč.
Článek
Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze
Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze Jednovaječné dvojče světové tenisové osmičky Karolíny Plíškové má velký důvod k radosti. Tenistka Kristýna Plíšková totiž koncem letošního května přivedla na svět syna Adama, jehož tátou je fotbalista pražské Sparty Dávid Hancko. Že si tato novopečená maminka užívá rodičovství plnými doušky, ostatně ukazuje i na sociálních sítích.
Článek
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi Dvojnásobná maminka a polsko-česká slavice Ewa Farna má za sebou šestinedělí. U této příležitosti na svém instagramovém profilu sdílela video, ve kterém v náručí drží svou 6týdenní dcerku Ellu. Nelze si nevšimnout, že tato malá holčička má ve svém věku vlásků na rozdávání.
Článek
Dcera Gabriely Soukalové má už 6 týdnů. Je Izabelka krásná po mamince, nebo po tatínkovi?
Dcera Gabriely Soukalové má už 6 týdnů. Je Izabelka krásná po mamince, nebo po tatínkovi? Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se letos 24. září stala novopečenou maminkou. Jenomže čas letí jako voda, Gabriela má čerstvě po šestinedělí a její dcerka Izabela Gabriela oslavila již 6 týdnů.
Článek
Ženský klín je jako zahrada. Francouzská umělkyně Alexandra Sophie ukazuje jeho proměnu od dívky až po sexuální bohyni
Ženský klín je jako zahrada. Francouzská umělkyně Alexandra Sophie ukazuje jeho proměnu od dívky až po sexuální bohyni Francouzská umělkyně Alexandra Sophie, jejíž fotky zdobí titulní strany známých ženských magazínů, uskutečnila velmi zajímavý projekt. Prostřednictvím svého fotoaparátu pohlédla na ženský klín jako na zahradu, která rozkvétá, kvete, plodí a uvadá. Jak se vám líbí způsob, kterým pohlíží na proměnu ženského klína a ženské sexuality?
Článek
Kamarádky Zorka Hejdová a Katka Říhová seznámily svá miminka. Podívejte se, jak jim to slušelo
Kamarádky Zorka Hejdová a Katka Říhová seznámily svá miminka. Podívejte se, jak jim to slušelo Moderátorka Zorka Hejdová a zprávařka Katka Říhová spolu před nástupem na mateřskou dovolenou společně pracovaly v rádiu Evropa 2. A nejen to. Jsou také velmi dobré kamarádky. Obě sympatické ženy se ve stejný čas staly novopečenými maminkami. Na Instagramu nadšeně informovaly o tom, že už stihly seznámit své malé děti.