Kamarádky Zorka Hejdová a Katka Říhová seznámily svá miminka. Podívejte se, jak jim to slušelo

Kamarádky Zorka Hejdová a Katka Říhová seznámily svá miminka. Podívejte se, jak jim to slušelo Zdroj: Shutterstock

Moderátorka Zorka Hejdová a zprávařka Katka Říhová spolu před nástupem na mateřskou dovolenou společně pracovaly v rádiu Evropa 2. A nejen to. Jsou také velmi dobré kamarádky. Obě sympatické ženy se ve stejný čas staly novopečenými maminkami. Na Instagramu nadšeně informovaly o tom, že už stihly seznámit své malé děti.

Konečně!! Děkujeme @zorkahejdova za dlouho očekávanou návštěvu a Sofinka se Nikoláskovi omlouvá, že to setkání víceméně prospala… Za to Nikolásek, ten nám toho navyprávěl. Pryč jsou doby, kdy jsme dělaly “jen” Ranní nebo Odpolední show na @e2cz, teď jedem poctivě Celodenní show, navíc jen pro jednoho posluchače,” napsala na svém Instagramu Katka Říhová a připojila společnou fotku s kamarádkou Zorkou Hejdovou a miminky.

Obě ženy měly ze setkání obrovskou radost. Není se čemu divit, protože se naposledy viděly ještě před tím, než porodily. Zprávařce Evropy 2 a rosničce TV Nova Katce Říhové a jejímu manželovi Michaelu Říhovi se dcera Sofinka narodila letos 5. března. 

Oblíbená moderátorka Evropy 2 a Snídaně s Novou Zorka Hejdová se stala novopečenou maminkou o měsíc později. Její syn Nikolas, jehož tatínkem je sympaťák Míra Hejda, přišel na svět 8. dubna.

Právě Zorka Hejdová má již za sebou šestinedělí, a tak se mohla konečně vypravit na návštěvu za svou kamarádkou Katkou Říhovou a její dcerkou. Jako dárek malé Sofince mimo jiné donesla šatičky a mini ramínka na oblečení s motivy růžových zajíčků. 

Jak se maminka Zorka Hejdová svěřila na Instagramu, starost o novorozeného synka jí dává pořádně zabrat. Malý Nikolásek totiž není spavé miminko, a tak s ním často zažívá bezesné noci. 

“Máme za sebou s @mirahejda další téměř probdělou noc. Člověk přes únavu nevidí, už ho přepadají pocity zoufalství... ale pak, někdy k ránu, přijde ten okamžik a on usne! Všechny zavinovačky, swaddlery, bílý šumy, návody “jak spolehlivě uspat dítě”... to všechno si můžu momentálně strčit za klobouk. Usne v naší posteli, jen tak, protože už se mu prostě chce. A já se na něj podívám, jak je neuvěřitelně roztomilej a přes všechnu únavu se zase usměju a řeknu si, že je to největší štěstí…” napsala otevřeně Zorka Hejdová.

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2021 09:53 Nahlásit obsah