Kategorie Spánek

Článek
Konec večírků a návštěv klubů či barů. Mladá generace vyznává jiný životní styl
Konec večírků a návštěv klubů či barů. Mladá generace vyznává jiný životní styl Životní styl mladých lidí se mění, už tolik nevyhledávají bujarý noční život jako předchozí generace. Této proměně návyků a priorit se začal přizpůsobovat i byznys.
Článek
Trápí vás deprese nebo nespavost? Začněte spát pod těžko přikrývkou
Trápí vás deprese nebo nespavost? Začněte spát pod těžko přikrývkou Možná si z dětských let vybavíte, když jste u babičky spokojeně usínali pod těžkými duchnami? Nyní se ukazuje, že těžší přikrývky mají své opodstatnění a mimo spánku v teple mají pozitivní vliv na náš spánek a naši psychiku. Proč bychom tedy měli spát pod těžšími přikrývkami?
Článek
Co s vámi udělá hodina spánku navíc? Zhubnete a budete mít lepší milostný život
Co s vámi udělá hodina spánku navíc? Zhubnete a budete mít lepší milostný život Když jdete večer dříve spát nebo si ráno můžete pospat, sami víte, že se pak cítíte mnohem lépe. Pokud si začnete pravidelně dopřávat jednu hodinu spánku navíc, udělá to s vaším tělem pořádné divy. Samozřejmě pouze v tom pozitivním smyslu. Co se tedy stane, když si místo standardních 7 hodin nově dopřejete osmihodinový vydatný spánek?
Článek
Co se stane, když půjdete spát s make-upem? Vaše pleť vám nepoděkuje
Co se stane, když půjdete spát s make-upem? Vaše pleť vám nepoděkuje Nemusíte mít lékařské vzdělání, abyste si uvědomila, že spaní s make-upem není vůbec dobrý nápad. I když máte večer pocit, že jste unavená nebo že už je pozdě, rozhodně se nezapomeňte odlíčit. V opačném případě napácháte víc škody než užitku.
Článek
Víte, co se s vaším tělem děje během spánku?
Víte, co se s vaším tělem děje během spánku? Pro náš život je spánek nezbytný. Během něj si naše tělo odpočine a připraví se na další den. Mimo to se během něj odehrává spousta věcí. Zajímá vás jaké? Přečtěte si, co vše se s vaším tělem děje, zatímco spokojeně spíte.
Článek
Jak si kočka vybírá, s kým půjde spát? Důležité je bezpečí a důvěra
Jak si kočka vybírá, s kým půjde spát? Důležité je bezpečí a důvěra Chovatelé koček často touží po tom, aby se k nim jejich zvířecí miláček přitulil na gauči nebo s nimi šel spát rovnou do postele. Není totiž nad usínání při uklidňujícím kočičím vrnění! Pokud ovšem s vámi vaše kočka spát nechce, nenuťte ji k tomu, ani se na ni nezlobte. Kočky si totiž samy vybírají, s kým půjdou spát. Jakým způsobem?
Článek
Jak nejlépe zhubnout v obličeji? Pomůže vám nejen obličejová jóga a vyšší příjem tekutin
Jak nejlépe zhubnout v obličeji? Pomůže vám nejen obličejová jóga a vyšší příjem tekutin Chcete vědět, jak vypadat v obličeji hubenější? Jestli je vaším cílem vyrýsovat obličej, zbavit se povislých tváří nebo i dvojité brady, běžte na to komplexně a dodržujte soubor hned několika pravidel. Co konkrétně vám tedy pomůže nejlépe zhubnout v obličeji?
Článek
Plátek citronu vedle postele dokáže zázraky: Jaký dopad má na vaše zdraví, zatímco spíte?
Plátek citronu vedle postele dokáže zázraky: Jaký dopad má na vaše zdraví, zatímco spíte? Napadlo vás někdy položit si na noční stolek vedle postele plátek citronu? Ač vám to možná přijde jako nesmyslný nápad, tímto jednoduchým trikem v průběhu jedné noci výrazně prospějete svému zdraví. Jak na vás tedy bude plátek citronu působit, zatímco budete spát? Zbavíte se nahromaděného stresu a uvolníte dýchací cesty. A nejen to.
(34) Načíst více