Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu

Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu Zdroj: Profimedia

Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová nosí vlasy na krátko. Jak uvedla na Instagramu, s účesem “na kluka” však není spokojená a chtěla by změnu. Své instagramové fanoušky proto požádala, aby jí poradili, jaký účes jí bude nejlépe sedět.

Zuzana Belohorcová uvažuje nad tím, že si své krátké vlasy nechá prodloužit. Jak by aktuálně vypadala v dlouhých vlasech, již představu má. Na Instagramu totiž sdílela snímek z beauty aplikace, která z ní vytvořila dlouhovlásku.

“Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Dnes jsem sice použila jenom aplikaci Face app a udělala jsem ze sebe dlouhovlásku s tmavším odstínem,” napsala Zuzana Belohorcová na Instagram a přiložila svůj upravený snímek s dlouhými vlasy.

“Budu ale upřímná. Přiznávám se, že velmi uvažuji o tom, že si zas po delší pauze prodloužím vlásky a možná změním i odstín. Poraďte,” vyzvala sympatická blondýnka své instagramové sledující k tomu, aby jí dali vědět svůj názor.

Zuzana Belohorcová se dočkala spousty rad. Lidé jí psali, že je jednou z mála žen, které sluší krátké vlasy. Zvlášť některé ženy ji upozorňovaly, že by měla prodloužení zvážit i z důvodu, protože velmi ničí původní vlasy. Také se objevily názory, že by měla do umělých vlasů rozhodně jít, protože je v nich neskutečná kočka.

Zdroj: Shutterstock “Musím říct, že vám to neskutečně sekne, ale bohužel to prodloužení tak strašně ničí vlasy, že člověk po sundání děsně lituje. Holt člověk se s málo vlasy narodí a nic s tím neudělá. Ale si to tak má být, každý má něco. Vy jste úžasná osoba, která dokáže udělat úsměv na každé tváři, vaše energie a vše kolem vás neskutečně září. A opravdu na vlasech nezáleží. Jste krásná taková, jaká jste,” napsala svůj názor jedna sledující.

Záleží tak jenom na Zuzaně Belhorcové, zda si vezme slova svým fanoušků k srdci. Podle jejích reakcí na Instagramu, nad nimi očividně přemýšlí. A jaký účes sluší této krásné blondýnce podle vás nejvíce? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/zuzanabelohorcova
Autor:
Publikováno: 31. 1. 2023 14:55 Nahlásit obsah