Kategorie Krátké vlasy

Článek
Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka
Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka Modelka Daniela Peštová nedávno překvapila své fanoušky radikální změnou účesu. Na Instagramu sdílela fotku v krátkém sestřihu, která měla obrovskou odezvu. Danielini fanoušci nešetřili chválou, dokonce ji přirovnali ke slavná hollywoodské hvězdě.
Článek
Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu
Zuzana Belohorcová není spokojená s krátkými vlasy. Uvažuje o změně účesu, a proto žádá fanoušky o radu Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová nosí vlasy na krátko. Jak uvedla na Instagramu, s účesem “na kluka” však není spokojená a chtěla by změnu. Své instagramové fanoušky proto požádala, aby jí poradili, jaký účes jí bude nejlépe sedět.
Článek
Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem
Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem Modelka Agáta Hanychová absolvovala úžasnou změnu. Shodila umělé vlasy a podtrhla svou přirozenou krásu. Na nejnovější instagramové fotce se totiž ukázala ve stylovém mikádu. Podívejte se, jak jí to sluší.
Článek
Z dlouhých vlasů krátké: Díky tomuto triku to zvládnete bez stříhání
Z dlouhých vlasů krátké: Díky tomuto triku to zvládnete bez stříhání Máte dlouhou hřívu, která vás nudí? Pokud si stále dokola pohráváte s myšlenkou, jak byste vypadala s kratšími vlasy, máme pro vás řešení. Nůžky k němu ale rozhodně nepotřebujete. Vyzkoušejte trik instagramové bloggerky Sarah Angius, která vám ukáže, jak z opravdu dlouhých vlasů během pěti minut uděláte o mnoho kratší. A to bez stříhání.