Kategorie Krátké vlasy

Článek
Z dlouhých vlasů krátké: Díky tomuto triku to zvládnete bez stříhání
Z dlouhých vlasů krátké: Díky tomuto triku to zvládnete bez stříhání Máte dlouhou hřívu, která vás nudí? Pokud si stále dokola pohráváte s myšlenkou, jak byste vypadala s kratšími vlasy, máme pro vás řešení. Nůžky k němu ale rozhodně nepotřebujete. Vyzkoušejte trik instagramové bloggerky Sarah Angius, která vám ukáže, jak z opravdu dlouhých vlasů během pěti minut uděláte o mnoho kratší. A to bez stříhání.
Článek
Trik, který vám ukáže, jaký střih vlasů vám bude opravdu slušet!
Trik, který vám ukáže, jaký střih vlasů vám bude opravdu slušet! Každá žena má tendenci po létě své zničené vlásky od sluníčka ostříhat. Než se však rozhodnete k radikálnímu řešení, vyzkoušejte tento jednoduchý trik, který vám pomůže přesně určit takovou délku, která vám bude slušet, a nezbydou vám jen oči pro pláč.
Článek
Kristen Stewart má krátké vlasy: Co na to říkáte?
Kristen Stewart má krátké vlasy: Co na to říkáte? Kristen Stewart se pyšní krátkými vlasy. Tato hvězda Twiligt ságy shodila začátkem letošního července svou dlouhou hřívu. Jak se vám v krátkých vlasech líbí? Myslíte si, že jí tato změna image prospěla?
Článek
Nejlepší krátké sestřihy všech dob
Nejlepší krátké sestřihy všech dob Krátký sestřih je přece jenom doménou mužů a ženy dávají raději přednost vlasům dlouhým. Ač se mužům delší vlasy líbí více a evokují více ženskosti, i žena s krátkým sestřihem může být za divu. To nám v minulosti dokázaly mnohé a spousta z nich svým šarmem inspiruje dodnes. Pojďme si je připomenout!
Článek
Slavné ženy milují krátké vlasy
Slavné ženy milují krátké vlasy Že jsou krátké vlasy výhradně mužskou záležitostí? Ale kdepak! Skvěle padnou i některým ženám. Své o tom ví třeba Michale Williams, Rihanna, Emma Watson nebo Anne Hathaway.
Článek
Účesy pro krátké vlasy! Co letí letos na podzim?
Účesy pro krátké vlasy! Co letí letos na podzim? Už vás otravují vaše dlouhé vlasy? Trápíte se každé ráno s jejich úpravou? Možná je na čase se s nimi rozloučit! Než ale vyrazíte a necháte si svou dlouhou hřívu ostříhat, podívejte se, co se vůbec zrovna nosí. Letošní…