Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem

Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová absolvovala úžasnou změnu. Shodila umělé vlasy a podtrhla svou přirozenou krásu. Na nejnovější instagramové fotce se totiž ukázala ve stylovém mikádu. Podívejte se, jak jí to sluší.

“Změna je život. Pro všechny rýpaly - můžete si změnit jen vlasy, kluka si můžete nechat. Díky,” napsala Agáta Hanychová pod instagramovou fotku, na které se pochlubila novým účesem.

O ženách se říká, že mění účes v momentě, když procházejí těžkým obdobím, jako je třeba rozchod, nebo když zahajují nový život. Jak ale modelka apelovala ve svém příspěvku, u ní to rozhodně neplatí. Je totiž stále šťastně zadaná.

V každém případě skutečnost, že si Agáta Hanychová sundala umělé vlasy a nechala si střihnout přirozené mikádo, lidé na Instagramu přijali velmi pozitivně. Modelka byla zahrnuta chválou, jak jí to neskutečně sluší.

Agátini příznivci se navíc shodli, že v mikádu vypadá o mnoho hezčí a mladší. Díky tomuto přirozenému účesu opravdu prokoukla.

“Nechala bych to takhle, žádný prodlužko! Uzdravit a narůst ty vlasy. Moc ti to sluší.”, “Sluší víc než ty dlouhý”, “Tohle je nejlepší. Sluší vám to Agáto.”, “Tak teď je to ono. Moc ti to sluší. Už si tam nic nedávej, to ti spíš škodí. A vypadáš mladší a vůbec…”  Pochválili fanoušci Agátu Hanychovou za změnu účesu.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova

Autor:
Publikováno: 7. 4. 2022 10:18 Nahlásit obsah