Kategorie Přirozenost

Článek
Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala?
Lela Ceterová se drsně vyjádřila o přirozených ženách, které kritizují její vzhled: Co jim vzkázala? Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela Ceterová, je každý den na sociálních sítích vystavena nepřejícím, negativním až nenávistným komentářům ohledně svého vzhledu. Lela se dlouhodobě netají tím, že podstoupila řadu plastických a estetických úprav. Nejvíce její vzhled hatují přirozené ženy. Co jim konkrétně vzkázala?
Článek
Patricie Pagáčová sdílela fotku v plavkách bez filtrů. Své fanoušky pozdravila z pláže na Zanzibaru
Patricie Pagáčová sdílela fotku v plavkách bez filtrů. Své fanoušky pozdravila z pláže na Zanzibaru Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová odjela za teplem na exotický ostrov Zanzibar. Na tuto dovolenou se svým manželem Tiborem Pagáčem a malou dcerkou Bibi se těšila dlouhé měsíce a konečně se dočkala. Aby exotikou potěšila i své fanoušky, na Instagramu sdílela fotku v plavkách bez jakýchkoliv filtrů. A vážně jí to sluší!
Článek
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně Začátek léta je pro spoustu žen tradičně spojený s hubnutím do plavek. Držíte dietu, abyste měla v plavkách hezčí postavu, anebo to nijak neřešíte? Také herečka a zpěvačka Anička Slováčková zůstává nad věcí. Ostatním ženám, které si dělají vrásky ze své postavy, vzkazuje, aby se měly rády takové, jaké jsou.
Článek
Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem
Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem Modelka Agáta Hanychová absolvovala úžasnou změnu. Shodila umělé vlasy a podtrhla svou přirozenou krásu. Na nejnovější instagramové fotce se totiž ukázala ve stylovém mikádu. Podívejte se, jak jí to sluší.
Článek
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne Modelka Simona Krainová se rozhodla pro pořádný detox. Spolu se svým manželem Karlem Vágnerem a společnými přáteli se momentálně účastní ajurvédského pobytu na Srí Lance, odkud pravidelně sdílí fotky na svém Instagramu. Kromě fotek v plavkách fanoušky Simony Krainové zaujal její nový účes, který ji nehorázně sluší. Souhlasíte?
Článek
Agáta Hanychová si na chvíli sundala umělé vlasy. Podívejte se, jak jí to v kratším sestřihu sluší
Agáta Hanychová si na chvíli sundala umělé vlasy. Podívejte se, jak jí to v kratším sestřihu sluší Modelka Agáta Hanychová se alespoň na chvíli rozhodla jít cestou přirozenosti. Shodila své umělé, napletené vlasy a na sociálních sítích se ukázala v kratším hnědém sestřihu. Za tuto svou proměnu sklidila od fanoušků spoustu obdivu. Jak ovšem podotkla, opět jde do prodloužení.
Článek
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje Patricie Pagáčová je nejen spokojená maminka, ale také úspěšná influencerka. Na Instagramu má přes půl milionu sledujících i proto, že je přirozená a na nic si nehraje. Dokazuje to i její poslední instagramový snímek s kočárkem a pivem, který znázorňuje, že přesně tak vypadá pohodové mateřství.
Článek
Kanadská učitelka si v 26 letech přestala barvit vlasy. Co říkáte na její šediny?
Kanadská učitelka si v 26 letech přestala barvit vlasy. Co říkáte na její šediny? Kanaďance Lauren Midgleyová, která pracuje jako učitelka, se první šediny objevily ve vlasech už v dospívání. Aby svůj handicap zakryla, začala si své kadeře barvit. V 26 letech ale řekla dost a dala šanci své přirozenosti. V každém případě jí šediny nesmírně sluší a ze svého dřívějšího handicapu udělala přednost. Co na její aktuální vlasy říkáte?
Článek
Kosmetické trendy roku 2020 zdůrazňují přirozenost: Boduje lesklá pleť a divoké obočí
Kosmetické trendy roku 2020 zdůrazňují přirozenost: Boduje lesklá pleť a divoké obočí Módní trendy přicházejí a odcházejí, a to i v oblasti krásy a líčení. Také rok 2020 přináší spoustu žhavých kosmetických novinek, které apelují na ženskou přirozenost. Některé z trendů vám budou velmi blízké, protože vás přenesou do dob dávno minulých.
(1) Načíst více