Kategorie Přirozenost

Článek
Kosmetické trendy roku 2020 zdůrazňují přirozenost: Boduje lesklá pleť a divoké obočí
Kosmetické trendy roku 2020 zdůrazňují přirozenost: Boduje lesklá pleť a divoké obočí Módní trendy přicházejí a odcházejí, a to i v oblasti krásy a líčení. Také rok 2020 přináší spoustu žhavých kosmetických novinek, které apelují na ženskou přirozenost. Některé z trendů vám budou velmi blízké, protože vás přenesou do dob dávno minulých.
Článek
Tyto odvážné ženy se přestaly barvit: Nechaly vyniknout svým přírodním šedinám
Tyto odvážné ženy se přestaly barvit: Nechaly vyniknout svým přírodním šedinám Spousta z nás má šedivé vlasy spojené se stářím. Ale není tomu tak. Některé ženy šedivějí už krátce po dvacítce. Poté, co dosáhnou 35 let, si už většina z nich musí zakrývat své bílé vlasy barvou. Najdou se však i odvážné ženy, které nechají vyniknout svým šedinám. Užívají si svou přirozenost v jakémkoliv věku, a navíc jim to neuvěřitelně sluší.
Článek
Jak vypadat úžasně i bez make-upu? Zkuste následující triky
Jak vypadat úžasně i bez make-upu? Zkuste následující triky Spousta z nás nedá bez make-upu ani ránu. I když nám naše drahé polovičky říkají, že nám to sluší i bez nalíčení, každé ráno trávíme alespoň půl hodinky v koupelně, abychom ze sebe udělaly "nového člověka". Není to náhodou škoda? Přirozenost je zase v kurzu. A když se budeme držet následujících pravidel, budeme vypadat skvěle i bez make-upu!
Článek
Čtenářka píše: Plastické operace - Kdy jsou prospěšné a kdy už se jedná o rozmar?
Čtenářka píše: Plastické operace - Kdy jsou prospěšné a kdy už se jedná o rozmar? Plastická operace může někomu zvýšit sebevědomí a zkvalitnit jeho život, ale je potřeba k ní přistupovat s rozvahou a střídmostí, nebo se nám může velice jednoduše stát, že místo toho, abychom vypadaly jako krásné a sebevědomé ženy, budeme připomínat spíše čínskou napodobeninu panenky Barbie.
Článek
Celebrity s barevnými vlasy
Celebrity s barevnými vlasy Fialová, růžová, modrá, nebo dokonce zelená. Které celebrity daly přirozenosti valem a nejraději nosí barevné vlasy? Budete se divit, jde o slavné a navíc krásné ženy, kterým by slušely i blonďaté nebo hnědé odstíny vlasů.…
Článek
Top 10 nejkrásnějších rtů roku 2013
Top 10 nejkrásnějších rtů roku 2013 Rty jsou nejdůležitější erotogenní zónou. Proč je nezvýraznit, aby byly ještě smyslnější? Své o tom ví i řada slavných krásek, jejichž rty byly letos na společenských akcích, kterých se zúčastnily, doslova k nakousnutí. Které krásky tedy během roku 2013 předvedly na veřejnosti doslova výstavní rtíky?