Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje

Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje Zdroj: Shutterstock

Patricie Pagáčová je nejen spokojená maminka, ale také úspěšná influencerka. Na Instagramu má přes půl milionu sledujících i proto, že je přirozená a na nic si nehraje. Dokazuje to i její poslední instagramový snímek s kočárkem a pivem, který znázorňuje, že přesně tak vypadá pohodové mateřství.

32letá hvězda nekonečného seriálu Ulice Patricia Pagáčová před několika týdny přivedla na svět holčičku Bibianu. Tato sympatická maminka pravidelně na svém Instagramu informuje, jak se její rodině, která se rozrostla o nového člena, daří.

Patricie Pagáčová je známá tím, že si instagramové posty nijak nepřikrášluje a nejdůležitější je pro ni naprostá přirozenost. I tak své fanoušky potěšila snímkem, ze kterého je zřejmé, že se svým manželem a dcerkou vyrazila na pivo.

“Musela jsem si od manžela malinko cucnout, abych věděla, jestli je to čepovaný pivo pořád stejně dobrý… a je. Krásnou neděli,” připsala Patricie k fotce a za svůj post sklidila od fanoušků samé pozitivní ohlasy.

Sympatická maminka, která stále kojí, si očividně užívá mateřství plnými doušky. Jak jí v komentářích potvrdili zkušené maminky, cucnutí si piva není rozhodně při kojení na škodu. 

“Pivo prý podporuje laktaci, tak si dejte,” napsala například jedna. “Jen si dej, já ho pila, když jsem měla málo mléka na doporučení Dr  Jen pak mi teklo samo až moc,” doporučila Patricii další zkušená maminka.

Autor:
Publikováno: 10. 6. 2021 09:41 Nahlásit obsah