Kategorie Pivo

Článek
Deset pádných důvodů, proč by všechny ženy měly pít pivo!
Deset pádných důvodů, proč by všechny ženy měly pít pivo! Dnes tu máme něco pro všechny milovnice piva. Určitě všechny víme, že nadměrná konzumace alkoholu pro naše zdraví není příliš dobrá, jenže my se dnes podíváme na to, proč bychom my ženy měly pít pivo a na jeho pozitivní účinky.
Článek
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje Patricie Pagáčová je nejen spokojená maminka, ale také úspěšná influencerka. Na Instagramu má přes půl milionu sledujících i proto, že je přirozená a na nic si nehraje. Dokazuje to i její poslední instagramový snímek s kočárkem a pivem, který znázorňuje, že přesně tak vypadá pohodové mateřství.
Článek
Vidíte na obrázku něco podivného? Pokud ne, podívejte se pozorněji
Vidíte na obrázku něco podivného? Pokud ne, podívejte se pozorněji Podivné věci se čas od času dějí. Není jich mnoho, proto je téměř zázrak, když se někomu náhodou podaří je zachytit na kameru nebo vyfotit.
Článek
Slavné mexické pivo Corona lidé neprávem spojují s koronavirem. Značce klesá prodej
Slavné mexické pivo Corona lidé neprávem spojují s koronavirem. Značce klesá prodej Koronavirová nákaza, která se šíří světem, má velmi netradiční oběť. Je jí nečekaně slavné mexické pivo Corona. Jak potvrdil průzkum agentury YouGov, tato světoznámá značka se v posledních týdnech mezi spotřebiteli těší mnohem nižší oblibě. Mexické pivo tak doplácí na jazykovou podobnost s koronavirem.
Článek
Jak využít pivo jinak než k pití? Pomůže vám v domácnosti, na zahradě i v péči o krásu
Jak využít pivo jinak než k pití? Pomůže vám v domácnosti, na zahradě i v péči o krásu Pivo je v Česku nejoblíbenější alkoholický nápoj. Abyste využili všech jeho předností, nemusíte jej pouze pít. Především v domácnosti má pivo několik překvapivých využití, jejichž znalost se bude hodit i vám. Pivo však nachází uplatnění i v péči o krásu, pomůže vám také na zahradě.