Kategorie Pivo

Článek
Vidíte na obrázku něco podivného? Pokud ne, podívejte se pozorněji
Vidíte na obrázku něco podivného? Pokud ne, podívejte se pozorněji Podivné věci se čas od času dějí. Není jich mnoho, proto je téměř zázrak, když se někomu náhodou podaří je zachytit na kameru nebo vyfotit.
Článek
Slavné mexické pivo Corona lidé neprávem spojují s koronavirem. Značce klesá prodej
Slavné mexické pivo Corona lidé neprávem spojují s koronavirem. Značce klesá prodej Koronavirová nákaza, která se šíří světem, má velmi netradiční oběť. Je jí nečekaně slavné mexické pivo Corona. Jak potvrdil průzkum agentury YouGov, tato světoznámá značka se v posledních týdnech mezi spotřebiteli těší mnohem nižší oblibě. Mexické pivo tak doplácí na jazykovou podobnost s koronavirem.
Článek
Jak využít pivo jinak než k pití? Pomůže vám v domácnosti, na zahradě i v péči o krásu
Jak využít pivo jinak než k pití? Pomůže vám v domácnosti, na zahradě i v péči o krásu Pivo je v Česku nejoblíbenější alkoholický nápoj. Abyste využili všech jeho předností, nemusíte jej pouze pít. Především v domácnosti má pivo několik překvapivých využití, jejichž znalost se bude hodit i vám. Pivo však nachází uplatnění i v péči o krásu, pomůže vám také na zahradě.
Článek
Víte, proč někoho koušou komáři více než druhé? Tady je vysvětlení samotných vědců!
Víte, proč někoho koušou komáři více než druhé? Tady je vysvětlení samotných vědců! V letních měsících se bohužel musíme potýkat s komáry, kteří umějí být opravdu velmi otravní a ještě více otravné a nepříjemné je jejich štípnutí. Ovšem na některé z nás komáři útočí pravidelně a jiným se naprosto vyhýbají. Proč tomu tak je?
Článek
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře Tento článek nebude o klasických tipech na romantiku při svíčkách. Snad ještě v žádném romantickém filmu si chlap před vášnivým tangem nebo vyznáním lásky neotevřel lahváče. Dnes se dozvíte, jak opravdu přesvědčit svého muže, že k němu chováte nehynoucí lásku a on vám prostě padne ke kolenům, i kdyby si u toho měl rozbít svůj oblíbený půllitr.
(9) Načíst více