Kategorie Pivo

Článek
Jak využít pivo jinak než k pití? Pomůže vám v domácnosti, na zahradě i v péči o krásu
Jak využít pivo jinak než k pití? Pomůže vám v domácnosti, na zahradě i v péči o krásu Pivo je v Česku nejoblíbenější alkoholický nápoj. Abyste využili všech jeho předností, nemusíte jej pouze pít. Především v domácnosti má pivo několik překvapivých využití, jejichž znalost se bude hodit i vám. Pivo však nachází uplatnění i v péči o krásu, pomůže vám také na zahradě.
Článek
Víte, proč někoho koušou komáři více než druhé? Tady je vysvětlení samotných vědců!
Víte, proč někoho koušou komáři více než druhé? Tady je vysvětlení samotných vědců! V letních měsících se bohužel musíme potýkat s komáry, kteří umějí být opravdu velmi otravní a ještě více otravné a nepříjemné je jejich štípnutí. Ovšem na některé z nás komáři útočí pravidelně a jiným se naprosto vyhýbají. Proč tomu tak je?
Článek
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře Tento článek nebude o klasických tipech na romantiku při svíčkách. Snad ještě v žádném romantickém filmu si chlap před vášnivým tangem nebo vyznáním lásky neotevřel lahváče. Dnes se dozvíte, jak opravdu přesvědčit svého muže, že k němu chováte nehynoucí lásku a on vám prostě padne ke kolenům, i kdyby si u toho měl rozbít svůj oblíbený půllitr.
Článek
Deset pádných důvodů, proč by všechny ženy měly pít pivo!
Deset pádných důvodů, proč by všechny ženy měly pít pivo! Dnes tu máme něco pro všechny milovnice piva. Určitě všechny víme, že nadměrná konzumace alkoholu pro naše zdraví není příliš dobrá, jenže my se dnes podíváme na to, proč bychom my ženy měly pít pivo a na jeho pozitivní účinky.
Článek
Že je pivo jen pro chlapy? 10 způsobů, jak ho můžete využít i vy
Že je pivo jen pro chlapy? 10 způsobů, jak ho můžete využít i vy Myslíte si, že pivo je jen ryze mužskou záležitostí a my ženy nemáme právo držet si v lednici pár lahváčů? Tak zbystřete. Pivo si totiž nemusíte jen prolévat hrdlem – zkuste ho zužitkovat i jinak.
(7) Načíst více