Kadeřník v turecké reality show dívce radikálně zkrátil dlouhé vlasy. Ilayda se na místě zhroutila, ukazuje video

Kadeřník v turecké reality show dívce radikálně zkrátil dlouhé vlasy. Ilayda se na místě zhroutila, ukazuje video Zdroj: Shutterstock

Návštěva u kadeřníka často nedopadne podle našich představ. Své o tom ví turecká dívka Ilayda, která si spoustu let pěstovala nekonečně dlouhé vlasy. Toužila však po změně, a tak se zúčastnila oblíbené turecké televizní show Jsi můj kadeřník. A jak vše dopadlo? Jak ukazuje video, šokovaná dívka se ze svého nového účesu zhroutila.

V reality show Jsi můj kadeřník se prezentují talentovaní kadeřníci a stylisté

Reality show Kuaförüm Sensin, v českém překladu Jsi můj kadeřník, je oblíbená soutěž kadeřníků a vizážistů, která v Turecku přitahuje pravidelně k televizním obrazovkám miliony diváků. Kadeřníci a vizážisté svou zručnost a talent televiznímu publiku předvádějí na modelech a modelkách z řad dobrovolníků.

V případě Ilaydy, která měla nádherné dlouhé vlasy, však vlasoví profesionálové šlápli vedle. Tato mladá dívka šla do turecké reality show s tím, že jí kadeřník její vlasy mírně zastřihne. Ovšem to, co se stalo, osobně nečekala ani v nejhorším snu.

Ilayda zažila v televizním studiu šok

Vlasový stylista Bilal Ağın vzal nůžky a Ilaydě bez předchozí konzultace zkrátil vlasy přesně o polovinu jejich původní délky. Je zjevné, že tato vlasová modelka na své dlouhé hřívě doslova lpěla. Když zjistila, že má vlasy o dost kratší, byla v absolutním šoku.

Rozplakala se, strhla ze sebe kadeřnický plášť a chtěla utéct z televizního studia. U dveří však omdlela, naštěstí ji zachytila jedna z televizních asistentek. Video s nešťastnou Ilaydou nyní koluje na internetu. Jenom na YouTube má více než 6 milionů zhlédnutí. 

Zdroj: Kuaförüm Sensin | YouTube Jde jenom o vlasy, vzkazují dívce ostatní lidé

Lidé mají na dívku, které kadeřník nečekaně o dost zkrátil vlasy, hned několik názorů. Za prvé podle nich měla počítat s tím, že se něco takového stane, když se účastní kadeřnické reality show. Další lidé, kteří video viděli, dívce vzkazují, že jde jenom o vlasy, které jí stejně dorostou.

V každém případě vlasový stylista Bilal Ağın zkrátil radikálně dívce vlasy proto, že je chtěl věnovat do projektu Let My Hair Be Your Hair. V rámci tohoto projektu se vyrábí paruky pro lidi, kteří kvůli onkologickému onemocnění přišli o vlastní vlasy. Je to sice ušlechtilá myšlenka, kterou však s Ilaydou nikdo předem nekonzultoval a neujistil se tedy, zda bude chtít dívka tento projekt skutečně podpořit. 

Zdroj: Ladbible.com

Autor:
Publikováno: 1. 6. 2021 12:03 Nahlásit obsah