Kanadská učitelka si v 26 letech přestala barvit vlasy. Co říkáte na její šediny?

Kanadská učitelka si v 26 letech přestala barvit vlasy. Co říkáte na její šediny? Zdroj: Shutterstock

Kanaďance Lauren Midgleyová, která pracuje jako učitelka, se první šediny objevily ve vlasech už v dospívání. Aby svůj handicap zakryla, začala si své kadeře barvit. V 26 letech ale řekla dost a dala šanci své přirozenosti. V každém případě jí šediny nesmírně sluší a ze svého dřívějšího handicapu udělala přednost. Co na její aktuální vlasy říkáte?

I s ohledem na pandemii koronaviru, která na nějaký čas zavřela kadeřnictví, začala spousta žen sázet na přirozenost. Valem daly nejen umělým nehtům či prodlouženým řasám, některé z nich si dokonce přestaly barvit vlasy a rozhodly se ponechat svůj přirozený odstín.

Jedním případem za všechny je 26letá učitelka Lauren Midgleyová z Kanady, která si dlouhé roky své vlasy barvila dvakrát do měsíce. Pod barvou však neskrývala svůj přirozený odstín vlasů, ale šediny, za které se dříve velmi styděla.

Většina žen šediví až po třicítce. U Lauren Midgleyové se první bílé vlasy objevily už v pubertě, z čehož měla osobně velký mindrák. Během let jí šediny na hlavě přibývaly, což ji velmi trápilo a zároveň se za to před ostatními styděla.

V srpnu roku 2018 si Lauren řekla dost a nadobro se přestala barvit. Od té doby jí barva na vlasech odrostla, a tak se v současnosti pyšní vlasy ve stříbrných odlescích. Že je kanadská učitelka na svou šedivou hřívu nesmírně hrdá, dokazuje také na Instagramu, kde pravidelně zveřejňuje fotky svých jedinečných vlasů.

Lauren Midgleyová je nesmírně odvážná žena, která dokázala svůj handicap přetavit v přednost. V přirozeně šedivých vlasech jí to nesmírně sluší a působí naprosto jedinečným dojmem. 

Našla byste odvahu nechat si přirozené šediny, nebo raději vsázíte na barvu? Napište nám do komentářů.

Zdroj: Dailystar.co.uk

Autor:
Publikováno: 1. 6. 2021 13:19 Nahlásit obsah