Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně

Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně Zdroj: Profimedia

Začátek léta je pro spoustu žen tradičně spojený s hubnutím do plavek. Držíte dietu, abyste měla v plavkách hezčí postavu, anebo to nijak neřešíte? Také herečka a zpěvačka Anička Slováčková zůstává nad věcí. Ostatním ženám, které si dělají vrásky ze své postavy, vzkazuje, aby se měly rády takové, jaké jsou.

Anna Julie Slováčková má za sebou zdárný boj s rakovinou. Po celých čtyřech letech se konečně dostala k moři a na Instagramu předvedla v plné kráse svou fotku v plavkách z turecké pláže.

“Holky už to přichází. Doba póziček a zatáhnutých bříšek na sockách. Jak můžete i vy vidět, já ten svůj zadek, špíčky a stehýnka umím taky nahodit tak, že vypadám skoro jako nějaká modelka. Ale koho by to bavilo držet celou dovolenou? A vůbec - koho by bavilo jet na dovolenou a řešit tam, jak má sedět, ležet a vypadat, jen proto, aby vypadal dobře, ale nebyl sám sebou? Já se dostala k moři po asi 4 letech a jediná věc, která mě zajímala, bylo, jestli když přijdu na oběd půl hodiny po startu, tak tam na mě nezbudou pita chleby a dortíky,” okomentovala své instagramové fotky Anička.

26letá zpěvačka a herečka se na Instagramu zkrátka odvázala a veřejně ukázala několik svých fotek z pláže v Turecku bez jakýchkoliv retuší. Veřejně také uvedla, že má své tělo ráda takové, jaké je, a také svým sledujícím otevřeně vzkázala, aby se před létem netrápili zbytečnými dietami.

“Summerbody a diety ať si strčí všichni už fakt do zadku. Každej den číst v médiích, kdo jak zhubnul, nebo přibral. Kašlete na to! Mějte se rádi a jděte tak příkladem mladším generacím. Ten věčnej body shaming, kterej v nás je hluboko zakořeněnej, nezmizí jen tak. Vždyť je tak krásný to, jak jsme každej jinej. Byla by taková nuda, kdybysme všichni vypadali tak, jak udává právě nějakej trend,” napsala svůj názor ohledně hubnutí do plavek Anna Julie Slováčková.

Místo než na trendy je podle Aničky mnohem důležitější brát ohledy na své fyzické a zejména psychické zdraví. Otevřeně mluví o tom, že bychom měli svému tělu dopřát sport a zdravou stravu, ale i to, na co máme chuť. 

“Všechno je to jenom o tom, mít v tom nějakej balanc. A mít se rád, je jediná cesta k tomu, jak být se sebou spokojený. A když budete milovat i ty svoje špíčky, budou je milovat i ostatní. Pojďme se už hromadně vykašlat na všechny drastický diety a začít si spíš ordinovat zdravej selskej rozum do hlavy. Pohyb. Přírodu. A úsměvy na tváři, protože to je naše nejsilnější zbraň krásy,” napsala Anička Slováčková, která svým názorem uhodila hřebíček na hlavičku. 

Zdroj: Instagram.com/anna_julie_slovackova

Autor:
Publikováno: 23. 6. 2022 12:57 Nahlásit obsah