Kategorie Anička Slováčková

Článek
Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte?
Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte? Herečka, zpěvačka a influencerka Anička Slováčková se toho rozhodně nebojí. Na Instagramu představila svou novou image, která je pěkně odvážná. Anička se pochlubila nejen barevnými vlasy, ale také novým tetováním. Jak se vám její nový vzhled líbí?
Článek
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně Začátek léta je pro spoustu žen tradičně spojený s hubnutím do plavek. Držíte dietu, abyste měla v plavkách hezčí postavu, anebo to nijak neřešíte? Také herečka a zpěvačka Anička Slováčková zůstává nad věcí. Ostatním ženám, které si dělají vrásky ze své postavy, vzkazuje, aby se měly rády takové, jaké jsou.
Článek
Anička Slováčková nesnáší nákup nových kalhot. Vysvětlila, proč má depku z konfekčních velikostí
Anička Slováčková nesnáší nákup nových kalhot. Vysvětlila, proč má depku z konfekčních velikostí Vejdete do obchodu s oblečením a chcete si koupit nové džíny. Jenže, i když máte běžně konfekční velikost 40, tentokrát se vejdete do velikosti 42, a tak začínáte pochybovat o tom, zda jste nepřibrala. Poznáváte se? Podobné zkušenosti má herečka a zpěvačka Anička Slováčková, která otevřete říká, že výběr nových kalhot je pro ni doslova horor.
Článek
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní?
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní? A máme tady další díl oblíbeného youtubového pořadu Revolution of Magic, který patří kouzelníkovi a iluzionistovi Radku Bakaláři. Do jeho nového dílu pozvání přijala zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková. A věřte, že se opět bylo na co koukat.