Influencerka věnovala manželovi k Valentýnu fotky žen, které olajkoval na Instagramu. Jeho reakce vás dostane

Influencerka věnovala manželovi k Valentýnu fotky žen, které olajkoval na Instagramu. Jeho reakce vás dostane Zdroj: Shutterstock

Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. Právě proto si partneři a manželé dávají opravdu výjimečné dárky z lásky. To ale nebyl případ influencerky Glorie, které leželo v žaludku, že se její manžel na sociálních sítích aktivně zajímá o další ženy. Dárek, kterým na Valentýna potěšila svou drahou polovičku, proto pojala vskutku originálně.

Influencerka Gloria dobře věděla, čemu se její manžel ve svém volném čase věnuje na sociálních sítích. Že její partner s velkým zájmem prohlíží profily jiných žen a jejich fotky následně s chutí lajkuje, se Glorii vůbec nelíbilo. A proto se rozhodla, že na Valentýna kreativně zasáhne.

Zdroj: Shutterstock Ze sociálních sítích postahovala a následně vytiskla všechny fotky žen, které její manžel olajkoval. K jednotlivým fotkám přilepila dřevěnou špejli a poté je všechny jako svíčky zapíchla do pomyslného dortu vyrobeného z polystyrenu a červeného papíru.

Na svátek svatého Valentýna tento kreativní dárek Gloria věnovala svému drahému choti. Během předávání valentýnského dárku držela v ruce smartphone a natáčela video, které následně zveřejnila na svém TikToku. Jak její partner na netradiční valentýnský dárek s fotkami cizích žen zareagoval, se tak můžete podívat i vy.

Zdroj: Tiktok.com/@gr93la

Autor:
Publikováno: 3. 3. 2023 15:42 Nahlásit obsah