Kategorie Valentýn

Článek
Milovaný a nenáviděný sv. Valentýn: Jaká je historie tohoto svátku a jak se slaví dnes?
Milovaný a nenáviděný sv. Valentýn: Jaká je historie tohoto svátku a jak se slaví dnes? Den svatého Valentýna – někteří tento svátek milují a vítají každý den, kdy mohou oslavovat lásku. Jiní ho nenávidí a označují ho za komerční svátek, jehož úkolem je obrat nás o peníze. Odkud vlastně tento svátek pochází a jak se slaví v různých částech světa?
Článek
Vztah na dálku nebo partner na pracovní cestě: I tak si užijte Valentýna naplno
Vztah na dálku nebo partner na pracovní cestě: I tak si užijte Valentýna naplno Máte vztah na dálku, nebo váš partner musel nečekaně odjet na pracovní cestu? Nic příjemného, zvlášť pokud vám hrozí, že zůstanete na Valentýna sama. I když vás s partnerem dělí stovky až tisíce kilometrů, přesto si můžete svátek všech zamilovaných vzájemně užít. Vyzkoušejte následující tipy, díky kterým se vám hned spraví nálada!
Článek
Valentýnská soutěž Bellinda
Valentýnská soutěž Bellinda Jupí! Svátek zamilovaných je tu a s ním i valentýnská SOUTĚŽ s Bellindou! Zapojte se i vy a nepropásněte skvělou příležitost, jak dokonale vyšperkovat svůj prádelník.
Článek
Recept na ideální zamilovaný den!
Recept na ideální zamilovaný den! Blíží se den svatého Valentýna, svátek lásky a všech zamilovaných. V tento den si obvykle partneři dávají dárky, květiny, sladkosti či vyráží na romantické večeře při svíčkách. Vyznat svému protějšku můžete lásku kdykoli jindy a nemusíte čekat na jediný den v roce. Nehleďte na datum a udělejte si se svoji polovičkou zamilovaný den podle svého!
Článek
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře Tento článek nebude o klasických tipech na romantiku při svíčkách. Snad ještě v žádném romantickém filmu si chlap před vášnivým tangem nebo vyznáním lásky neotevřel lahváče. Dnes se dozvíte, jak opravdu přesvědčit svého muže, že k němu chováte nehynoucí lásku a on vám prostě padne ke kolenům, i kdyby si u toho měl rozbít svůj oblíbený půllitr.
Článek
Valentýn se blíží, překvapte svou drahou polovičku zamilovanými dezerty.
Valentýn se blíží, překvapte svou drahou polovičku zamilovanými dezerty. Přemýšlíte, co darovat na Valentýna své drahé polovičce? Zkuste letos upéct tyto chutné a skvěle vypadající dezerty! Vždyť přece ručně dělané dárky, vyvolají tu největší radost.
Článek
Valentýnské laskominy
Valentýnské laskominy Valentýnské dárečky a pamlsky se staly nedílnou součástí svátku Svatého Valentýna. Čím nejvíce zaujmete svého partnera nebo své blízké? Přeci něčím od srdce. Kromě nápaditého přáníčka vykouzlete i něco v kuchyni. Ne nadarmo se říká, že "láska prochází žaludkem".
(4) Načíst více