Lucie Borhyová po dlouhé době ukázala své dvě děti. 12letý Lucas a 6letá Linda rostou jako z vody

Lucie Borhyová po dlouhé době ukázala své dvě děti. 12letý Lucas a 6letá Linda rostou jako z vody Zdroj: Instagram.com @lucie_borhyova

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová je hrdou dvojnásobnou maminkou 12letého syna Lucase a 6leté dcerky Lindy. Hvězda TV Nova střeží své soukromí jako oko v hlavě, jednou za čas však udělá výjimku. Lucie Borhyová nyní na Instagramu sdílela fotku svých dvou dětí, se kterými si užívala zimní radovánky. A že její ratolesti rostou jako z vody!

Moderátorka Lucie Borhyová patří k celebritám, pro kterou je její rodina přímo posvátná. Před zájmem veřejnosti se snaží chránit zvláště své dvě děti, 12letého Lucase a 6letou Lindu. Nyní však na Instagramu překvapila příspěvkem, ve kterém ostatním ukázala, jak si se svými dvěma dětmi užila zamilovaného Valentýna uprostřed zimní krajiny.

“Taky se o vás děti “perou”? Když se jeden přiběhne pomazlit nebo chce pusu, tak ten druhý hned taky letí a strkají se a dohadují, kdo bude první… a vy jim pořád dokola opakujete a vysvětlujete, že je milujete oba dva úplně stejně?” napsala milující maminka Lucie Borhyová na Instagram s tím, že si se svými dětmi užívá Valentýn po celý rok.

Lucie Borhyová fotky svých dětí, ve snaze je ochránit před okolím, na Instagram příliš často nedává. Díky jejímu výjimečnému valentýnskému příspěvku si však nemůžeme nevšimnout, že její děti rostou jako z vody. Zvlášť 12letý syn Lucas oblíbenou televizní moderátorku zcela jistě za chvíli přeroste.

Hvězda TV Nova se navíc drží pravidla, že nikdy na fotkách neukazuje tváře svých dětí. Vždy je fotí zezadu nebo tak, aby jim nešlo vidět do obličeje.

Oblíbená televizní moderátorka Lucie Borhyová má své první dítě, 12letého syna Lucase s řeckým podnikatelem Nicem Papadakisem. Tatínkem její 6leté dcerky Lindy je pak moderátor Michal Hrdlička. Vztah ani s jedním z otců jejích dětí Lucii Borhyové nevyšel, svůj stávající partnerský život oblíbená moderátorka velmi přísně tají před veřejností.

Autor:
Publikováno: 19. 2. 2021 14:00 Nahlásit obsah