Kategorie Děti

Článek
Narodilo se vaše dítě v tomto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia
Narodilo se vaše dítě v tomto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia Již v útlém věku můžeme snadno odhalit, zda náš maličký potomek bude génius. Některé děti totiž do vínku dostaly velkou dávku chytrosti a inteligence. Podle všeho právě za tento dar může znamení zvěrokruhu, ve kterém se děti narodily.
Článek
Vážné infekční onemocnění se vrací. Na tyto příznaky u svých dětí dávejte pozor
Vážné infekční onemocnění se vrací. Na tyto příznaky u svých dětí dávejte pozor Bohužel, ať se rodiče snaží sebevíc, své dítě nedokážou ochránit před nemocemi, které se především mezi dětmi šíří rychlostí světla. Jednou z takovýchto nemocí je i spála, na kterou mnoho rodičů již zapomnělo, avšak nyní se u dětí začíná znovu objevovat.
Článek
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nového člena rodiny? Ačkoliv se na první pohled zdá, že vybrat nějakého pejska je jednoduchá věc, opak je pravdou.
Článek
Jaké je vaše dítě podle znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodilo?
Jaké je vaše dítě podle znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodilo? Ačkoliv děti přicházejí na svět s určitými geneticky získanými vlastnostmi, jejich osobnost z jisté části také tvoří znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodily. Jaké jsou tedy základní rysy jednotlivých znamení?
Článek
Novinář v sirotčinci zachytil hrozivé fotografie. To, co se mu podařilo zjistit, šokovalo celý svět
Novinář v sirotčinci zachytil hrozivé fotografie. To, co se mu podařilo zjistit, šokovalo celý svět Ne všechny děti a především ty s nějakým mentálním či fyzickým postižením, mají to štěstí, že mohou vyrůstat se svými biologickými rodiči. Ty děti, kterých se rodina vzdala, většinou končí v sirotčincích, kde se bohužel mohou dít opravdu děsivé věci.
(80) Načíst více