Kategorie Děti

Článek
Pětice nejmladších rodičů na světě. V kolika letech měli své první dítě?
Pětice nejmladších rodičů na světě. V kolika letech měli své první dítě? Když se člověk rozhodne založit rodinu, je to vždy krok do neznáma, který by měl dopředu promyslet a zvážit všechny okolnosti. Osud to však chce někdy jinak a dokáže s našimi kartami života zamíchat tak, jak by čekal jen málokdo.
Článek
Ta nejstriktnější pravidla, která musejí děti v britské královské rodině dodržovat
Ta nejstriktnější pravidla, která musejí děti v britské královské rodině dodržovat Při sledování britské královské rodiny nejeden z nás zatoužil být na jejich místě alespoň na malou chvíli. Kolem této rodiny byl v posledních dnech velký rozruch především kvůli svatbě Meghan a prince Harryho. Nás však dnes budou více zajímat královské děti, nežli dospělí.
Článek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek Těhotenství i mateřství jsou okamžiky, které si chce žena uchovat v paměti navěky. Pořizují si tak fotografie během těhotenství i po něm. Jejich spojením vznikají kouzelné fotografie, díky kterým si uvědomíte, jak velkým zázrakem narození dítěte je.
Článek
Na co si dát pozor při zařizování pokoje pro malého školáka?
Na co si dát pozor při zařizování pokoje pro malého školáka? Ve chvíli, kdy vaše dítě roste a chystá se jít poprvé do školy, je čas se zamyslet i nad jeho pokojem. Dosud si v něm pouze hrálo, nyní se však v něm bude muset učit a psát domácí úkoly. Na co si dát pozor?
Článek
Fotografky zincenovaly svatbu svých malých dětí. Co říkáte na výsledek?
Fotografky zincenovaly svatbu svých malých dětí. Co říkáte na výsledek? Že je svatba jedním z nejnezapomenutelnějších okamžiků v životě, o tom žádná. Ale co když se jedná o fiktivní svatbu dvou malých dětí? V honbě za originálními fotkami zinscenovaly svatbu svých potomků dvě matky-fotografky. Co na jejich netradiční počin říkáte?
(89) Načíst více