Mapa škol zapojených do stávky: Podívejte se, zda bude zavřená i škola vašich dětí

Mapa škol zapojených do stávky: Podívejte se, zda bude zavřená i škola vašich dětí Zdroj: Shutterstock

Na pondělí 27. listopadu 2023 vyhlásili učitelé výstražnou stávku. Jak to bude ve škole, kterou navštěvují zrovna vaše děti? Zkuste nahlédnout do mapy škol zapojených do stávky, kterou aktualizuje Učitelská platforma a která se postupně plní.

Kdy budou informace v mapě škol zapojených do stávky definitivní?

Zda se škola zapojí do výstražné stávky, nebo nikoliv, musí její ředitel oznámit nejméně tři pracovní dny předem. Deadline tohoto rozhodnutí tedy nastal ve středu 22. listopadu 2023.

Učitelská platforma mapu škol zapojených do stávky průběžně aktualizuje. Její definitivní verze by přitom měla odrážet stav právě ke středě 22. listopadu.

Odkaz na mapu škol zapojených do stávky

Chcete vědět, zda se vaše škola do výstražné stávky učitelů 27. listopadu 2023 zapojí? Můžete to zjistit právě díky mapě škol zapojených do stávky, kterou Učitelská platforma zveřejnila pod tímto odkazem

Zdroj: Shutterstock Jak je vidět, seznam stávkujících škol se stále plní. I vy tak díky němu zjistíte, zda škola vašeho dítěte bude zcela zavřená, bude fungovat v omezeném režimu, nebo naopak zůstane otevřená. Tyto informace rovněž můžete zjistit o dalších školách v okolí, které vás zajímají.

Co znamenají jednotlivé ikony na mapě škol zapojených do stávky

Mapa škol zapojených do stávky zahrnuje ikony, v nichž je dobré se orientovat. Co vlastně znamenají? Ikona červeného domečku odkazuje na to, že škola bude v době výstražné stávky 27. listopadu 2023 zcela zavřená.

A co když se u konkrétní školy nachází oranžová ikona? Znamená to, že v pondělí 27. listopadu bude fungovat v omezeném režimu.  

Zdroj: Google.com, Cnn.iprima.cz, Seznam.cz

Autor:
Publikováno: 24. 11. 2023 10:07 Nahlásit obsah