Jak držíte váš mobilní telefon? Vypoví to o vás opravdu mnohé

Jak držíte váš mobilní telefon? Vypoví to o vás opravdu mnohé Zdroj: Shutterstock

Mobilní telefony jsou nedílnou součástí nás všech a jen málokdo si dokáže bez nich svůj život představit. Každý den je dlouhé hodiny držíme v ruce, a právě ono uchopení toho o člověku dokáže leccos vypovědět. Jak tedy držíte vy svůj mobil?

Lidé zpravidla svůj mobilní telefon drží čtyřmi různými typy. Který je ten váš?

Mobilní telefon držíte v jedné ruce a ovládáte jej palcem

Jste člověk, který dokáže dělat více věcí najednou, proto neztrácíte čas tím, že byste ovládali svůj mobilní telefon oběma rukama. Důležitá je pro vás disciplína a organizace. Nemáte problém se každý den potýkat s jakýmkoliv těžkým úkolem a vždy dobře víte, co je dobré a co je špatné. Rádi mluvíte sami o sobě, avšak dokážete také druhé vyslechnout. Jste společenský a přátelský člověk, který má rád upřímnost a pro svou drahou polovičku jste ochotni udělat vše, aby se cítila šťastná a spokojená.

Mobilní telefon držíte oběma rukama a ovládáte jej palcem

Pokud je pro vás tohle držení mobilu typické, pravděpodobně jste uzavřený člověk, který věří jen málokomu. Ačkoliv to nedáváte na sobě znát, potřebujete někoho, kdo o vás bude pečovat a ochraňovat vás. Není pro vás vůbec jednoduché mluvit o svých citech, a to ani s osobou, kterou opravdu milujete, což může být často důvod vašich hádek a neshod. Zkuste se tedy více otevřít a uvidíte, že to především ocení vaši blízcí.

Zdroj: Shutterstock

Mobilní telefon držíte oběma rukama a ovládáte jej oběma palci

Podle všeho jste velmi citlivý a zranitelný člověk, kterému jsou pocity úzkosti a strachu blízké. Vaší noční můrou je představa, že byste udělali něco špatné a zklamali tím své milované. Jste na sebe až příliš přísní a kladete na sebe vysoké nároky. Zapracujte tedy více na svém sebevědomí a nebojte se udělat chybu, protože ty k životu jednoduše patří a bez nich to prostě nejde. Po boku potřebujete mít člověka, který bude vaši oporou a podpoří vás, ať se děje cokoliv.

Mobilní telefon držíte v jedné ruce a ovládáte jej ukazováčkem druhé ruky

Jste klidný a vyrovnaný člověk, který je sám se sebou spokojený. Dobře se znáte a každý svůj krok musíte mít předem dobře promyšlený, jinak se cítíte nesvůj. Pro druhé jste ochoten se doslova přetrhnout, a to i v případě, že své vlastní potřeby a touhy odsunete na druhou kolej. Milujete svůj domov, rodinu a rádi se obklopujete lidmi, kteří patří do úzkého kruhu vašich přátel. Rádi svůj volný čas trávíte buďto v pohodlí domova anebo v přírodě. Rušné městské ulice a noční život vám nic neříkají. K tomu, abyste byli šťastní, potřebujete harmonii, klid a pohodu.

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2022 13:42 Nahlásit obsah