Americký kadeřník dokazuje, že šedivé vlasy mají šmrnc. Mění ženy k nepoznání a vyzdvihuje jejich přirozenost

Americký kadeřník dokazuje, že šedivé vlasy mají šmrnc. Mění ženy k nepoznání a vyzdvihuje jejich přirozenost Zdroj: Instagram.com @JackMartinColorist

Nemůžete se dočkat, až zase otevřou kadeřnické salony, protože váš trápí několikacentimetrové odrosty? Dámský kadeřník Jack Martin z amerického Los Angeles by vám poradil, ať si svůj přirozený odstín zbytečně nepřekrýváte další barvou. Tento vlasový odborník na svém Instagramu názorně ukazuje, že ženám jejich šedivé vlasy opravdu sluší.

Přejděte na svou přirozenou barvu vlasů, doporučuje dámský kadeřník

V důsledku epidemie koronaviru se zavřely kadeřnické salony, což spousta žen nedokáže přenést přes srdce. Také vás trápí neforemné vlasy nebo nevzhledné odrosty plné šedin? Dámský kadeřník Jack Martin nabízí ženám řešení. Doporučuje jim, aby kompletně přešly na svou přirozenou šedivou barvu vlasů.

Jack Martin ženám radí, aby milovaly svou přirozenost

Tuto skutečnost názorně dokazuje na Instagramu také svými výtvory, kde zveřejňuje fotky žen, které aktuálně prošly velkou vlasovou proměnou. Účesy, v nichž hlavní roli hrají šedivé vlasy, mají pořádný šmrnc. Jack Martin poukazuje, že se ženy rozhodně nemusejí stydět za své šedivé vlasy, mohou je naopak vyzdvihnout jako svou velkou přednost.

Přechod k přirozené šedivé barvě ovlivnila pandemie koronaviru

Kadeřník v rozhovoru pro portál Insider uvedl, že karanténa během pandemie koronaviru celosvětově vede spoustu žen k rozhodnutí, že začnou přirozeně šedivě. 

“Momentálně má mnoho žen zhruba čtyři až pěticentimetrové odrosty. Díky tomu začínají zjišťovat, jak krásná je jejich přirozená barva. Jestliže se některé ženy nedostaly do kadeřnictví po několik měsíců, díky pohledu na své šediny změnily názor a rozhodly se, že půjdou právě touto cestou,” vysvětlil Jack Martin.

Při barvení vychází z odstínu ženiných odrostů

Jakým způsobem tento kadeřník se svými klientkami pracuje? Nejprve jejich vlasy zbaví zbytků umělé barvy. Posléze na původně nabarvené vlasy nanese šedivý odstín, který odpovídá přesně odstínu ženiných odrostů. A výsledek? Šmrncovně šedivé vlasy. 

Jak se vám trend přirozeně šedivých vlasů líbí? Uvažujete o něm v současnosti také? Napište nám svůj názor do komentářů.

Autor:
Publikováno: 30. 11. 2020 14:01 Nahlásit obsah