Jak oslavit Valentýna doma? Máme pro vás několik romantických tipů

Jak oslavit Valentýna doma? Máme pro vás několik romantických tipů Zdroj: Shutterstock.com

Letošní Valentýn bude ve srovnání s předchozími roky jiný. I když jsou aktuálně zavřené restaurace, kina, divadla či wellness centra, máme stále spoustu možností, jak tento svátek všech zamilovaných oslavit. Užijte si Valentýna přímo v pohodlí svého domova. Přinášíme vám několik romantických tipů, jak na to.

Dopřejte si snídani do postele

Proč nezačít 14. února romanticky hned po ránu? Nachystejte si s partnerem na Valentýna snídani do postele a dejte si k ní, co máte nejraději. Třeba máslové toasty se slaninou a míchanými vejci nebo čokoládový croissant. A k tomu popíjejte horkou kávu či bylinkový čaj.

Běžte na procházku do přírody

I na Valentýna si s partnerem můžete udělat malý romantický výlet. Pokud je to možné, vyrazte 14. února na procházku do nedaleké přírody. Kromě občerstvení na cestu si s sebou vezměte i malý valentýnský dárek, kterým v nečekanou chvíli překvapíte svého partnera.

Tip: Pánové, víte, že Valentýn je ideálním dnem, kdy požádat ženu o ruku?

Zdroj: Shutterstock.com Vychutnejte si maraton romantických filmů

Nechce se vám s partnerem na Valentýna vyrážet ven do přírody? Nevadí. Svátek všech zamilovaných si můžete užít i jinak. Zachumlejte se společně pod dekou a sledujte romantické filmy. Pro větší pohodu si můžete dát i sklenku vína.

Prohlédněte si vaše společné fotky

Na svatého Valentýna vytáhněte všechna fotoalba nebo si otevřete soubor v počítači, kde máte uložené fotky. Zavzpomínejte si, co vše jste se svým partnerem už prožili. Prohlédněte si fotky z vašich dovolených, výletů i rodinných setkání a nezapomeňte si k tomu pustit tu správnou hudbu, která dotvoří celkovou nostalgickou atmosféru.

Zdroj: Shutterstock.com Nachystejte si romantický oběd či večeři při svíčkách

K obědu či večeři si s partnerem připravte své oblíbené jídlo, které si uvařte společně. Pokud se vám však nechce pouštět do vaření, nechte si dovézt z blízké restaurace valentýnské menu. Vaše chuťové pohárky budou v sedmém nebi.

Tip: Svou valentýnskou tabuli slavnostně vyzdobte. A nezapomeňte ani na svíčky.

Užijte si domácí wellness

Ponořte se s partnerem do horké vany plné pěny, popíjejte při tom šampaňské a jezte jahody. Dopřejte si navzájem také smyslnou masáž pomocí voňavého masážního oleje. Domácí wellness je na Valentýna zkrátka skvělou volbou a zakončit jej můžete třeba příjemnými intimními chvilkami.

Autor:
Publikováno: 13. 2. 2021 10:00 Nahlásit obsah