Kategorie Romantika

Článek
Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa
Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa Věhlasný hokejista Jaromír Jágr vyrazil se svou partnerkou Dominikou Branišovou do italského Říma, kde si bok po boku vychutnávají pořádnou porci romantiky. V hlavním městě Itálie zamilované hrdličky navštívily například Koloseum nebo Vatikán. Jaromír a Dominika fotkami a videi z italského Říma potěšili na Instagramu i své fanoušky.
Článek
Společná koupel: Nástroj ke šťastnému a spokojenému vztahu
Společná koupel: Nástroj ke šťastnému a spokojenému vztahu Když se řekne společná koupel, každému z nás se okamžitě vybaví nějaká erotická scéna z filmu, ve kterém to vypadalo neuvěřitelně smyslně a sexy. Jaká je však realita? V některých případech to tak opravdu může dopadnout a podle všeho právě společné koupele dokonale utužují partnerský vztah.
Článek
Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky
Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky Raper Rytmus a moderátorka Jasmína Alagič tvoří manželský pár přesně dva roky. Jsou do sebe stále po uši zamilovaní jako na začátku svého vztahu. Tento nejsledovanější pár slovenského showbyznysu právě romanticky oslavil své druhé výročí svatby. Nemohla chybět ani dojemná vyznání, která si Rytmus a Jasmína napsali na Instagram.
Článek
Jak oslavit Valentýna doma? Máme pro vás několik romantických tipů
Jak oslavit Valentýna doma? Máme pro vás několik romantických tipů Letošní Valentýn bude ve srovnání s předchozími roky jiný. I když jsou aktuálně zavřené restaurace, kina, divadla či wellness centra, máme stále spoustu možností, jak tento svátek všech zamilovaných oslavit. Užijte si Valentýna přímo v pohodlí svého domova. Přinášíme vám několik romantických tipů, jak na to.