Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky

Rytmus a Jasmína Alagič oslavili druhé výročí svatby. Vyměnili si dojemná vyznání lásky Zdroj: Shutterstock

Raper Rytmus a moderátorka Jasmína Alagič tvoří manželský pár přesně dva roky. Jsou do sebe stále po uši zamilovaní jako na začátku svého vztahu. Tento nejsledovanější pár slovenského showbyznysu právě romanticky oslavil své druhé výročí svatby. Nemohla chybět ani dojemná vyznání, která si Rytmus a Jasmína napsali na Instagram.

Potkali se, zamilovali se, zasnoubili se, počali dítě, vzali se a stali se rodiči. To vše během roku a půl. Vztah Patrika Vrbovského alias rapera Rytmuse a Jasmíny Alagič nabíral už od začátku na velkých obrátkách.

I když se některým může zdát, že do partnerství a manželství oba dva skočili po hlavě, Patrik a Jasmína jsou důkazem pravé lásky. Vychovávají spolu svého takřka dvouletého synka Sanela a v úterý 18. května oslavili druhé výročí svatby. Jakým způsobem?

Jelikož se konečně otevřely hranice do Maďarska, Rytmus a Jasmína Alagič vycestovali ze Slovenska do Budapešti. Toto hlavní město Maďarska má nádherné historické centrum, a navíc je jednou z perel řeky Dunaje. 

“Silný pocit, když se jdeš podívat na druhé výročí svatby na místa, kde jsem chodíval na rande v té době ještě s frajerkou. Dnes jako manželé a rodiče skoro dvouletého syna. Při večeři jsem pověděl mé milované, že už tehdy jsem věděl, že bude nosit mé jméno a budeme rodina,” napsal romanticky na svém instagramovém účtu slovenský raper Rytmus, pro kterého jsou jeho žena Jasmína a syn Sanel to nejdůležitější na světě.

“To, že tě miluji, nechci vyjadřovat slovy, protože to umí každý, kdo umí psát. Když někoho miluješ, tak to dokazujme činy. Děkuji, že nám se Sanelkem ukazuješ pravý smysluplný život plný rodinné soudržnosti, lásky a to, že by jsi bez mrknutí oka položila život za kohokoliv z nás. Že mi ukazuješ, co je důležité a že mi otevíráš nové obzory, které jsem před tím necítil a nevnímal. Děkuji za to, že jsi ze mě udělala lepšího Patrika Vrbovského, který je hrdý na to, že už druhý rok nosíš moje jméno,” rozepsal se dále ve svém vyznání Rytmus, kterým dojal nejen svou ženu Jasmínu, ale také tisícovky svých sledujících na Instagramu.

Jasmína Vrbovská (dříve Alagič) svému muži na Instagramu oplatila stejnou mincí, i když byla o něco stručnější.

“Takto před dvěma lety jsem se stala paní Vrbovskou. Pověděla jsem ti svoje nejúpřímější ANO a byl to spouštěč těch nejintenzivnějších pocitů. Drahý můj muži, děkuji ti za tento život, co máme společný, a nechápu, jak jsem mohla někdy žít jiný. Jsi pro mě domovem a přístavem štěstí a nekonečné lásky. Nikdy nebudu schopná najít dostatečně vystihující slova na to, aby vyjádřila štěstí z toho, že jsi to právě ty, komu jsem se mohla navždy odevzdat. Ty a Sanel jste vrytí do mého srdce, dokud budu dýchat,” napsala zamilovaná Jasmína.

Autor:
Publikováno: 20. 5. 2021 10:49 Nahlásit obsah